ASUS kompiuteriai gaus pažangų judesių kontrolerį Leap


Dar praėjusių metų gegužės mėnesį rašėme apie vieną labai įdomų įrenginį – kompanijos Leap Motion sukurtą judesių kontrolerį. Viskas atrodė kaip puikus prototipas, tačiau dabar aiškėja, jog taivaniečių kompiuterių gamintojas ASUS ketina įdiegti šią pažangią technologiją į savo būsimus aukštos klasės nešiojamus kompiuterius ir All-in-One tipo kompiuterius – monoblokus, kurie turės Intel Haswell procesorius. Deja, konkrečių detalių apie būsimus produktus kompanija nepranešė.

LEAP-motion-ASUS-hand

Šiuo metu žinoma, kad Leap Motion technologija ir jos pagrindu sukurti kontroleriai nebus labai brangūs, jei tikėti gamintojų patikinimais (kalbama apie 70 JAV dolerių sumą), tačiau ASUS greičiausiai nusprendė, kad nors technologija ir nebrangi, tačiau ji leis parduoti daugiau brangesnių nešiojamų (ir ne tik) kompiuterių modelių. Pranešama, kad ASUS kompiuteriai su Leap kontroleriu visame pasaulyje debiutuos 2013 metų pabaigoje.

Priminsime, kad judesių kontroleris Leap Motion – tai itin jautrus, lyginant su dabartiniu Microsoft Kinect, įrenginys, kuris gali atsekti netgi itin smulkius ir mažai pastebimus riešų ir pirštų judesius, o visa tai galima panaudoti tikrai įvairiems tikslams – nuo navigacijos operacinėje sistemoje iki piešimo ar pramogavimo žaidimuose. Leap Motion įrenginys yra labai nedidelis, tačiau visai tikėtina, kad ASUS pabandys jį integruoti į patį kompiuterį.

Vienas komentaras

  1. Me parašė:

    Kam tas facebookas headeri?


Kitos kategorijos naujienos