Asus ruošia įdomų SSD kaupiklį su PCI Express sąsaja


RAID masyvo sukūrimas iš kelių SSD kaupiklių viename korpuse jau senokai sklando ore, ir kompanija ASUS ketina šią idėją įgyvendinti produkte, kuris vadinasi RAIDR Express, praneša puslapis Legit Reviews.

Kaupiklis savo formatu panašus į plokštes, kurios įdiegiamos į PCI/PCIe lizdus, turi PCI Express 2.0 x4 sąsają, ventiliacinį dangtelį su ertmėmis ir atitinkamu logotipu – Republic of Gamers. Kaip jau supratome, šis įrenginys priklausys ROG serijai, kuri skirta kompiuterių entuziastams. Antra vertus, kompanija ASUS nei kainos, nei pasirodymo prekyboje datos šiuo metu neskelbia.

asus-raidr-express

Teigiama, kad RAIDR Express turėtų apjungti iš individualių NGFF arba mSATA kaupiklių sudarytą masyvą – maksimalus jų skaičius, preliminariais duomenimis, neturėtų viršyti keturių. Įrenginį galima naudoti kaip skirtą kaupiklių posistemės paspartinimui, tiesa, apie TRIM technologijos palaikymą kol kas nepranešama. Ar toli į NAND Flash įrenginių segmentą žengs kompanija ASUS, šiuo metu nelabai aišku, tačiau savo laiku kompanijos atstovai leido suprasti, kad 2,5“ formato SSD diskais nesidomima.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos