ASUS ruošia porą planšetinių kompiuterių su Tegra 4


asus-transformer-aio

Prieš porą dienų paaiškėjo, kad pirmieji išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai su nVidia Tegra 4 bus pademonstruoti vasario pabaigoje prasidėsiančioje parodoje MWC 2013, kuri vyks Barselonoje (Ispanija). Žinoma, kalbama apie nVidia partnerių produktus, kadangi pati nVidia parodoje  CES parodė tik etaloninį planšetinį kompiuterį su Tegra 4, kuris greičiausiai buvo paruoštas vieno iš partnerių.

Puslapio Fudzilla žurnalistai patikslina, kad tarp MWC eksponatų su Tegra 4 bus ir ASUS planšetiniai kompiuteriai. Sausio mėnesį įvykusioje CES pastaroji taivaniečių kompanija nusprendė pademonstruoti tik nešiojamus kompiuterius ir daugiafunkcinius  sprendimus, tuo tarpu planšetiniams kompiuteriams pasirinkta būtent MWC. Kas lėmė tokį pasirinkimą, kompanijos atstovai neišsidavė.

„Mobiliame kongrese“ ASUS parodys keletą naujų planšečių modelių, įskaitant ir su Tegra 4. Kartu reikia suprasti, kad bus parodyti modeliai ir su kitais procesoriais, tame tarpe ne tik su ARM platforma. Ar bus parodyti ir nauji išmanieji telefonai, šiuo metu nežinoma. Reikia pažymėti, jog ir kiti planšetinių kompiuterių gamintojai pasiliko nemažai įdomių sprendimų būtent MWC 2013, kadangi pastarojo renginio profilis yra labai dėkingas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos