ASUS pristatė kompiuterį – monobloką su nuimamu sensoriniu ekranu


ASUS_Transformer_AiO

Tarptautinės parodos CES 2013 metu kampanija ASUS pristatė, jos atstovų teigimu, pirmąjį pasaulyje stacionarių kompiuterių – monobloką Transformer AiO, kuris gali pasigirti nuimamu sensoriniu ekranu.

Gamintojo žodžiais, šis All-in-One tipo kompiuteris – monoblokas yra pilnavertė kompiuterinė sistema su operacine sistema Windows 8, trečios kartos Intel Core (Ivy Bridge) procesoriumi ir diskretine grafika NVIDIA GeForce GT 730M (kuri, kaip mes jau žinome, yra pervadinta GeForce GT 640M versija).

Jei vartotojui prireiks, jis galės atjungti 18,4“ įstrižainės Full HD (1920 x 1080) raiškos ekraną su IPS matrica ir pasinaudoti juo kaip dideliu planšetiniu kompiuteriu. Tokiu būdu, Transformer AiO gali veikti keliais režimais: arba bevieliu būdu komunikuoti su savo docking-stotele ir pasinaudoti visais Windows 8 privalumais, pasitelkiant Remote Desktop technologiją, arba yra alternatyvus būdas – persijungti prie integruotos nVidia Tegra 3 platformos su operacine sistema Android 4.1 Jelly Bean.

Apie kitas šio unikalaus produkto technines specifikacijas šiuo metu nieko nežinoma, tačiau gamintojo atstovai teigia, kad Transformer AiO prekyboje turėtų pasirodyti šių metų I ketvirtyje. Tuomet ir paaiškės šio kompiuterio kaina.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos