Atnaujinta „Sony“ foto ir video technika – aukštesnė kokybės kartelė


DėmesioTai yra kompanijos pranešimas spaudai, už kurį atsako pati kompanija. www.faceit.lt neatsako už tokio pranešimo turinį bei jo jame esančios informacijos tikslumą.

——

Naujieji „Sony“ fotoaparatų šeimos „Cyber-shot“ ir kamerų serijos „Handycam“ nariai siūlo daugiau galimybių dar paprasčiau fiksuoti svarbias akimirkas, naudotis pagerintomis automatinėmis fotografavimo ir filmavimo ypatybėmis, inovatyviomis ryšio bei nuotolinio valdymo funkcijomis.

Atnaujintos „Cyber-shot“ serijos „WX“ flagmanas „WX200“ – tai plonas ir stilingas fotoaparatas, turintis 18,2 mln. taškų pripažinimą pelniusį unikalų „Exmor R CMOS“ vaizdo jutiklį, „Sony G Lens“ objektyvą su 10 kartų optiniu priartinimu ir 4 kartus veiksmingesnę optinio stabilizavimo funkciją „Optical SteadyShot“.

Šiame fotoaparate (kaip ir „WX60“) įdiegtas automatinis nustatymų parinkimo režimas „Superior Auto“ atpažįsta dar platesnį įvairių foto scenų ir aplinkų spektrą, tarp jų – ir situacijas su itin žemu apšvietimo lygiu. O geresnis judesio aptikimas reiškia, kad net ir greitai savo padėtį keičiantys objektai bus užfiksuoti itin tiksliai.

Sony Cyber-shot WX60 fotoaparatų grupė

Sony Cyber-shot WX60 fotoaparatų grupė

Dar vienas fotoaparato „WX200“ išskirtinumas – belaidis interneto ryšys „Wi-Fi“. Ši ypatybė leidžia persiųsti didelės raiškos ką tik padarytas nuotraukas tiesiai į išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir tokiu būdu naudojantis specialia „Sony“ programėle „PlayMemories Mobile“ pasidalinti nuotraukomis socialiniuose tinkluose.

Be to, „Wi-Fi“ ryšys suteikia galimybę valdyti fotoaparatą iš išmaniojo telefono ir gerokai  paprasčiau gauti autoportretines ar grupės fotografijas. Telefonu taip pat galima valdyti tokias fotoaparato funkcijas kaip vaizdo įrašymas, priartinimas, blykstė, laikmatis, nuotraukų peržiūra

Viena iš „Cyber-shot“ fotoaparatų inovacijų – funkcija „Beauty Effect“ (modeliuose „WX200“, „WX60“, „H200“, „W730“ ir „W710“), padedanti atskleisti gražiausias portretinės fotografijos ypatybes. Padarius nuotrauką, fotoaparatas sumaniai patobulina veidus pašalindamas odos paraudimus ir nedideles raukšles. Ši funkcija taip pat gali padidinti primerktas akis, pabalinti dantis ar sumažinti kaktos blizgesį pačiame fotoaparate.

Naujieji fotoaparatai aprūpinti ir nauja „Advanced Flash“ funkcija (modeliuose „WX200“, „WX60“, „H200“, „W730“ ir „W710“), kuri padidina fotoaparato jautrumą šviesai, todėl toliau esantys objektai tampa ryškesni. Taip išplėtus fotoaparato blykstės veikimo nuotolį galima gauti kokybiškesnes nuotraukas fotografuojant vakarėliuose, patalpų viduje ar prietemoje.

Specifiniams poreikiams – ypatingi „Cyber-shot“ serijos modeliai

Naujasis „Cyber-shot H200“, aprūpintas galingu 26 kartų optiniu priartinimu, išplečia kasdienės fotografijos ribas iki profesionalaus lygio be poreikio naudoti papildomus objektyvus. Ergonomiškas šio modelio korpuso dizainas įkvėptas „Sony“ ɑ serijos fotoaparatų.

Fotoaparatas Sony Cyber-Shot H200

Fotoaparatas Sony Cyber-Shot H200

Lengvas ir kompaktiškas „Cyber-shot W730“ kasdienę fotografiją ar vaizdo įrašymą HD formatu paverčia itin paprastu užsiėmimu, o stambūs „Cyber-shot W710“ modelio mygtukai  suteiks daugiau pasitikėjimo fotografijos naujokams.

Atnaujinta „Handycam“ kamerų serija – lankstesnės vaizdo įrašymo galimybės

Nauji „Sony“ kamerų serijos „Handycam“ modeliai išsiskiria pagerinta vaizdo įrašymo kokybe ir naujomis galimybėmis dalintis gauta vaizdo medžiaga. Be to, pirmą kartą pristatomas „Handycam“ serijai skirtas „Wi-Fi“ ryšio adapteris, kuris palengvina vaizdo medžiagos perkėlimą ir leidžia valdyti kamerą nuotoliniu būdu pasitelkus išmanųjį telefoną.

„Sony“ unikalusis „Exmor R CMOS“ vaizdo jutiklis, naudojamas kiekvienoje „Full HD“ formato „Handycam“ serijos kameroje (modeliuose „PJ780VE“, „PJ650VE“, „PJ420VE“, „PJ320E“, „CX410VE“, „CX320E“, „CX280E“ ir „CX220E“), leidžia išgauti išskirtinio detalumo ir ryškumo vaizdus. Nepriekaištingi rezultatai gaunami ir žemo apšvietimo sąlygose, kur kitos kameros ir išmanieji telefonai susidurtų su sunkumais.

Unikali „Sony“ technologija – „Balanced Optical SteadyShot“ – nuo šiol yra prieinama įvairesniuose „Handycam“ serijos modeliuose („PJ780VE“, „PJ650VE“, „PJ420VE“ ir „CX410VE“). Ši veiksminga vaizdo stabilizavimo sistema pašalina rankos drebėjimo pasekmes ir taip suteikia galimybę fiksuoti sklandesnį bei pastovesnį vaizdą praktiškai bet kokioje situacijoje. Specialaus lęšio ir vaizdo jutiklio kombinacija užtikrina iki 13 kartų stabilesnį vaizdą per visą optinio priartinimo nuotolį.

Sony Handycam PJ650 vaizdo kamera

Sony Handycam PJ650 vaizdo kamera su firmine technologija Balanced Optical SteadyShot

Filmavimo galimybes naujosiomis „Handycam“ taip pat išplečia plataus kampo veiksena – nuo šiol visi „Handycam“ modeliai siūlo filmavimo plačiu kampu, kai židinio nuotolis yra mažesnis už 30 mm, galimybes. Ši ypatybė įvairiose situacijose – filmuojant kraštovaizdį, vakarėlius ar didelius šeimos sambūrius, – leidžia į kadrą sutalpinti dar daugiau objektų.

Atnaujinta „Handycam“ serija siūlo ir pagerintas garso įrašymo ypatybes: „Advanced Sound System“ su aukštos kokybės mikrofonu (modeliuose „PJ780VE“, „PJ650VE“ ir „PJ420VE“) geba itin tiksliai užfiksuoti bet kokio šaltinio skleidžiamą garsą, o „Wider Dynamic Range“ užtikrina visada aiškiai girdimą garsą nepriklausomai nuo to, ar filmuojama labai tylioje, ar itin triukšmingoje aplinkoje.

„Handycam“ kamerų modeliuose „PJ780VE“, „PJ650VE“, „PJ420VE“ ir „PJ320E“ naudojamo vaizdo projektoriaus ryškumas irgi pagerintas, todėl nuo šiol dar patogiau galima peržiūrėti turinį tiesiai iš kameros. Pavyzdžiui, serijos flagmanė kamera „Handycam PJ870V“ yra aprūpinta 50 proc. ryškesniu, didesnės rezoliucijos vaizdo projektoriumi.

Prie visų minėtų kamerų su projektoriumi tapo įmanoma per HDMI jungtį prijungti išorinį vaizdo šaltinį, tokį, kaip telefonas, planšetinis ar įprastas kompiuteris, taip maksimaliai išplečiant jų ekranus.

Be to, nuo šiol visi „Handycam“ serijos modeliai palaiko HD vaizdo įrašymą AVCHD ir MP4 formatu. Pirmasis siūlo geriausios kokybės vaizdą, kuriuo galima mėgautis raiškiajame „Full HD“ formato televizoriaus ekrane ar įrašyti „Blu-ray“ formatu; antras populiarus formatas padeda taupyti vietą ir tinka dalintis nufilmuotais vaizdais internetu.

Nuotraukos „Handycam“ –>

Nuotraukos „Cyber-shot“ –>

Kainos

  • HDR-PJ780VE – 5000 Lt
  • HDR-PJ650VE – 3650 Lt
  • HDR-PJ420VE – 2800 Lt
  • HDR-CX410VE – 2100 Lt
  • HDR-PJ320E – 2050 Lt
  • HDR-CX320E – 1500 Lt
  • HDR-PJ220E – 1400 Lt
  • HDR-CX280E – 1180 Lt
  • HDR-CX220E – 950 Lt

 

  W710 W730 WX60 WX80 WX200 TF1 H200
Lens Sony lens Carl Zeiss Carl Zeiss Carl Zeiss Sony G Lens Sony lens Sony lens
Optical zoom /Clear Image Zoom 5x / – 8x / – 8x / 16x 8x / 16x 10x / 20x 4x / – 26x / –
Image sensor / effective megapixels Super HAD CCD 16.1MP Super HAD CCD 16.1MP Exmor R™ CMOS 16.2MP Exmor R™ CMOS 16.2MP Exmor R™ CMOS 18.2MP Super HAD CCD 16.1MP Super HAD CCD 20.1MP
BIONZ processor Yes Yes Yes Yes
LCD 2.7-type ClearPhoto 2.7-type ClearPhoto 2.7-type ClearPhoto 2.7-type ClearPhoto 2.7-type ClearPhoto 2.7-type ClearPhoto 3.0-type ClearPhoto
Improved Superior Auto Yes Yes Yes
Improved Optical SteadyShot Yes Yes Yes
Advanced Flash Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
Beauty Effect Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
Wi-Fi Yes Yes
TRILUMINOS Colour Yes Yes Yes

 

Apie „Sony“

„Sony“ yra viena pirmaujančių vartotojų prekės ženklų pasaulyje ir, siūlydama mėgautis integruota pramogine patirtimi per savo elektronikos prietaisus, mobiliojo ryšio įrenginius, muzikos ir vaizdo turinį, žaidimus bei „Sony Entertainment Network“, bendrovė užima išskirtinę poziciją rinkoje. „Sony“ yra vertinama dėl tiek paprastiems vartotojams, tiek profesionalams skirtų audio ir video produktų, tokių, kaip „BRAVIA“ didelės raiškos HD televizoriai, „Cyber-shot“ skaitmeniniai fotoaparatai, „Handycam“ filmavimo kameros, „α“ (alfa) skaitmeniniai SLR fotoaparatai, „Xperia Tablet“ planšetiniai kompiuteriai ir „Walkman“ MP3 grotuvai, taip pat „VAIO“ asmeniniai kompiuteriai ir trimačio vaizdo didelės raiškos profesionali TV transliacijų įranga.

Daugiau informacijos apie „Sony Europe“ galima rasti čia: www.sony-europe.com ir www.sony.lt. Daugiau informacijos apie „Sony Corporation“ pateikiama čia: www.sony.net.

„Sony“, „WALKMAN“, „VAIO“, „Cyber-shot“, „Handycam“, „α“, „BRAVIA“ ir „Xperia“ yra registruoti prekės ženklai arba prekės ženklai, priklausantys „Sony Corporation“. Visi kiti prekės ženklai ar registruoti prekės ženklai priklauso jų teisėtiems savininkams.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos