Panasonic pristato atnaujintą televizorių VIERA gamą


DėmesioTai yra kompanijos pranešimas spaudai, už kurį atsako pati kompanija. www.faceit.lt neatsako už tokio pranešimo turinį bei jo jame esančios informacijos tikslumą.

——

Paskutinėmis technologijų naujovėmis aprūpinti LED televizoriai 

Las Vegase vykstančioje tarptautinėje elektronikos įrenginių parodoje raiškiosios televizijos ir išmaniųjų TV technologijų lyderė – kompanija „Panasonic“ – pristato atnaujintą 2013-ųjų LED televizorių „VIERA“ gamą, kuri pramogų namuose kartelę pakelia į naują lygį, o kambario interjerą papildo paprastumo ir prabangos pojūčiu.

Naujieji „Panasonic“ LED televizoriai, paremti šviesos diodų technologija, suteikia naujų suderinamumo ir suasmeninimo galimybių. Tarp 2013-ųjų televizorių serijos naujovių yra funkcija „My Home Screen“, leidžianti pagal savo poreikius konfigūruoti pradžios ekraną, į kurį galima įtraukti mėgiamą turinį ir dažniausia naudojamus dalykus („WT60“, „DT60“, „ET60“ ir „E60“ serijų modeliuose).

Viera DT60 Left

Tuo metu išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams skirtos atnaujintos programėlės funkcija „Swipe & Share 2.0“ televizorių paverčia interaktyviu skaitmeninio turinio centru, į kurį galima persiųsti nuotraukas ir vaizdo įrašus iš „Android“ ar „iOS“ įrenginių vos keliais pirštų brūkštelėjimais („WT60“, „DT60“, „ET60“ ir „E60“ serijų modeliuose).

Naujos teksto įgarsinimo ir valdymo balsu funkcijos „VIERA“ skystųjų kristalų televizoriuose suteikia galimybę juos valdyti balso komandomis, atlikti interneto paiešką bei įgarsinti televizoriaus ekrane rodomą informaciją, pavyzdžiui, paieškos rezultatus ar peržiūrimą interneto svetainę („WT60“ ir „DT60“ serijų modeliuose).

2013-ųjų „Panasonic“ televizorių serijos išvaizda kurta remiantis naujausiais technologiniais pasiekimais dizaino srityje, o televizorių modeliuose panaudotas specialus IPS ekranas, kuris leidžia vaizdą stebėti didesniu 178 laipsnių kampu praktiškai be jokių kokybinių trūkumų.

Pagerintos ekrano apšvietimo ir kontrastingumo ypatybės su vietinio prigesinimo funkcija lemia dar raiškesnį ir detalesni vaizdą ir tiksliau atvaizduojamas spalvas, o technologija „4200 Backlight Scanning“ sumažina išsiliejimo efektą ir detalumo praradimą greitai besikeičiančio vaizdo atveju. Galop maksimali 1080p „Full HD“ formato raiška ir taškinio triukšmo mažinimo technologijos kiekviename naujajame „Panasonic“ televizoriuje prisideda prie natūralaus ir gyvybingo vaizdo ekrane.

Be to, atsižvelgdama į poreikį tausoti aplinką, „Panasonic“ energijos suvartojimą naujuosiuose televizorių modeliuose yra sumažinusi iki 15 proc.

Naujų „Panasonic“ televizorių serijos „WT60“, „DT60“ ir „ET60“ siūlo visavertėmis vaizdo, ryšių ir suderinamumo galimybėmis aprūpintus modelius, kurių ekrano įstrižainės siekia nuo 47 iki 60 colių. Naujoji „E60“ serija siūlo plačiausią ekranų dydžių pasirinkimą, ją sudaro 4 televizorių modeliai, kurių ekrano įstrižainė siekia 42, 50, 58 ir 65 colius. „Panasonic“ serijose „EM60“, „XM6“ ir „B6“ pristatomi modeliai, kurie tenkina mažesnių ekranų poreikius.

Plazminių televizorių gama  – nepriekaištingas tamsių atspalvių atkūrimas

„Panasonic“ pristato atnaujintą 2013-ųjų plazminių „Smart VIERA“ televizorių seriją, kurią papildo 16 naujų modelių. Nauji plazminiai „Smart VIERA“ televizoriai, kurių ekrano įstrižainės dydis siekia nuo 42 colių iki 65 colių, išsiskiria inovatyviomis suderinamumo ir ryšių galimybėmis, patobulinta vaizdo kokybe ir išskirtinio dizaino akcentais.

Be patobulintų vaizdo charakteristikų naujieji „Smart VIERA“ plazminiai televizoriai siūlo kur kas daugiau už tradicinį ekraną – naujo lygio suasmeninimo ir suderinamumo su kitais įrenginiais galimybes. Tarp 2013-ųjų plazminių televizorių serijos naujovių yra funkcija „My Home Screen“, leidžianti pagal savo poreikius konfigūruoti pradžios ekraną, į kurį galima įtraukti mėgiamą turinį ir dažniausia naudojamus dalykus („ZT60“, „VT60“ ir „ST60“ serijų modeliuose).

VIERA ZT60 Bottom Right Slant

Tuo metu išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams skirtos atnaujintos programėlės funkcija „Swipe & Share 2.0“ televizorių paverčia interaktyviu skaitmeninio turinio centru, į kurį galima persiųsti nuotraukas ir vaizdo įrašus iš „Android“ ar „iOS“ įrenginių vos keliais pirštų brūkštelėjimais („ZT60“, „VT60“ ir „ST60“ serijų modeliuose).

Naujos teksto įgarsinimo ir valdymo balsu funkcijos „Smart VIERA“ televizoriuose suteikia galimybes juos valdyti balso komandomis, atlikti interneto paiešką bei įgarsinti televizoriaus ekrane rodomą informaciją, pavyzdžiui, paieškos rezultatus ar peržiūrimą interneto svetainę. Visuose serijų „ZT60“, „VT60“ ir „ST60“ televizorių modeliuose yra integruota interneto naršyklė ir belaidis interneto ryšys.

„Panasonic“ plazminių televizorių flagmanai – 60 ir 65 colių ekrano įstrižainės „Full HD 3D“ formato „ZT60“ serijos modeliai yra aprūpinti specialiu ekranu „Infinite Black Ultra Panel“, kuris itin tiksliai atkuria tamsius atspalvius. Naujas „Louver“ ekrano filtras padeda pašalinti nepageidaujamą išorinės šviesos poveikį ekrane atvaizduojamoms spalvoms, o ekrano paviršius dar labiau sumažina atspindžių lygį taip išlaikydamas vaizdo ryškumą ir kontrastingumą net patalpose su intensyviu apšvietimu.

55, 60 ir 65 colių ekrano įstrižainės „Full HD 3D“ formato „VT60“ modeliai yra aprūpinti ir pirmąja „Panasonic“ kamera, skirta vaizdo pokalbiams internetu, ir korpuso šonuose integruotais garsiakalbiais. Šiuose modeliuose taip pat panaudotas tamsius atspalvius nepriekaištingai atkuriantis ekranas „Infinite Black Ultra Panel“, kaip ir „ZT60“ serijos modeliai jie yra išsiskiria plačiomis ryšių ir suderinamumo galimybėmis.

PDP VIERA VT60 Neck Left Slant

Remiantis praėjusiais metais pristatyta stiklo ir metalo dizaino koncepcija, 2013-ųjų „VIERA“ televizorių modeliai pratęsia plonos formos tradiciją tuo pačiu metu siūlydami nepriekaištingą vaizdo kokybę ir nepralenkiamą garso įspūdį. Plono metalo pagrindas ir vientisas ekrano stiklas „ZT60“ ir „VT60“ serijose kuria minimalistinės estetikos įspūdį. Šių serijų televizoriai taip pat yra aprūpinti dviejų branduolių procesoriais su „Hexa“ apdorojimo varikliu.

„ST60“ plazminių televizorių seriją sudaro keturių skirtingų „Full HD 3D“ formato dydžių modeliai, kurių ekrano įstrižainė siekia nuo 50 iki 65 colių.

Be pažangiausių „ZT60“, „VT60“ ir „ST60“ serijų modelių „Panasonic“ pristato ir naujas „S60“ bei „X60“ serijas, išsiskiriančias mažesniu papildomų funkcijų sąrašu, tačiau užtikrinančias „Panasonic“ reputaciją pateisinančią vaizdo kokybę.

„Panasonic VIERA Connect“ – daugiau turinio ir galimybių

„Panasonic“ Las Vegase vykstančioje tarptautinėje 2013-ųjų elektronikos parodoje „Consumer Electronics Show“ pristatė turinio platformos „VIERA Connect“ naujoves, tarp kurių – naujas internetu pasiekiamas turinys ir dar daugiau galimybių susieti „VIERA“ televizorius su išmaniaisiais telefonais ar planšetiniais kompiuteriais.

Per šiuos metus „VIERA Connect“ pasipildys naujomis programėlėmis, skirtomis vaikams, muzikos entuziastams, pirkėjams internetu ar filmų mylėtojams. Viena naujųjų programų, kuria nuo šiol gali naudotis „VIERA Connect“ vartotojai, yra „HSN Shop by Remote“. Ši programėlė suteikia galimybę peržiūrėti ir rinktis iš daugybės žinomų prekės ženklų produktų. Ją naudojantys vartotojai gali matyti kitų pirkėjų atsiliepimus, peržiūrėti produkto video pristatymą ir jį įsigyti vos kelių nuotolinio valdymo pultelio mygtukų spustelėjimu.

Panasonic VIERA Connect

Atnaujintą programėlę „Youtube DIAL“, skirtą pasiekti didžiausioje dalijimosi vaizdeliais svetainėje esančius įrašus, nuo šiol galima įdiegti į savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir per šiuos įrenginius ieškoti patinkančių video įrašų, o juos iš karto peržiūrėti dideliame „VIERA“ televizoriaus ekrane.

Speciali televizijos kanalo „Showtime“ programėlė „SHOWTIME Preview“ leidžia pažvelgti, kas vyksta populiarių TV serialų užkulisiuose, pamatyti būsimų serijų pristatymus. Tarp kitų naujų šių metų programų: vaikams skirtos „Disney Publishing Worldwide“, „Nextbook Story Books“; vartotojiškos elektronikos portalas „CNET“, vaizdo turinio programos „Flixster“, „3Doo“, „ScreenMedia“, „Redux“, „Moving Art“; muzikos programos „Rhapsody“ ir „Tune-In“; sveikatingumo programėlė „GAIAM“.

Dar 2008-aisiais debiutavusi platforma „VIERA Connect“ siūlo naudotis daugybe bendravimui ir socialiniuose tinkluose naršyti skirtų programėlių (tarp jų – „Skype“ pokalbiai su garsu ir vaizdu, „Youtube“, „Facebook“ ir „Twitter“), vaizdo turinio nuomos paslaugomis (tarp jų – „Amazon Instant Video“, „Netflix“, „Hulu Plus“, „Vudu“ ir „Ustream“), žaidimais („Accedo Funspot“, „Gameloft“ ir „PlayJam“), treniruočių programomis (tarp jų – „BodyMedia“, „ifit“, „Withings“), klausytis muzikos transliacijų („Pandora“ ir „Shoutcast“), skaityti naujienas ir gauti kitos naudingos informacijos (per „AccuWeather“, „Associated Press“ ir „WSJ Live“ programėles).

Be to, nuolatos plečiamos ir pačios „VIERA Connect“ platformos galimybės papildant ją naujų formatų ir naujų įrenginių palaikymu. Pavyzdžiui, tarp šiųmečių naujovių yra optimizuota interneto naršyklė televizoriams, taip pat atnaujinta programėlės išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams „VIERA Remote App“ versija, padedanti dar paprasčiau pasidalinti vaizdo ir garso turiniu televizoriaus ekrane su tokiomis funkcijomis kaip „Swipe & Share 2.0“.

Didžioji dalis 2013-ųjų „VIERA“ serijos televizorių ir kitų „Panasonic“ pramogoms namuose skirtų įrenginių turės visą ar dalinį priėjimą prie naujų „VIERA Connect“ galimybių. „VIERA Connect“ galimybės bus prieinamos „Panasonic“ plazminių televizorių serijų „ZT60“, „VT60“ ir „ST60“ modeliuose, LED televizorių serijų „WT60“, „DT60“, „ET60“, „E60“ serijų modeliuose, „Blu-ray“ diskų grotuvuose „DMP-BDT230“, „DMP-BDT330“, vaizdo turinio grotuve „DMP-MST60“, namų kino sistemose „SC-BTT190“, „SC-BTT195“ ir „SC-BTT490“.

„VIERA Connect“ yra internetu paremta paslauga, padedanti „VIERA“ televizorių, „Blu-ray“ grotuvų ir namų pramogų sistemų naudotojams pasiekti įvairų pramoginį turinį ir programas nuo naujienų iki sveikatos, socialinių tinklų, muzikos, apsipirkimų internetu paslaugų, žaidimų.

Apie „Panasonic“

„Panasonic Corporation“ yra pasaulinė elektronikos gaminių, skirtų vartotojams, verslui ir pramonei, kūrimo ir gamybos lyderė. Kompanijos, kurios pagrindinė būstinė yra Osakoje, Japonijoje, apyvarta finansiniais metais, pasibaigusiais 2011 metų gegužės 31 dieną, siekė 8,69 trilijonus jenų (79 mlrd. eurų). Kompanijos akcijos yra kontroliuojamos Tokijo, Osakos, Nagojos ir Niujorko akcijų biržose. Daugiau informacijos apie kompaniją ir „Panasonic“ prekės ženklą galima rasti interneto svetainėje, adresu http://panasonic.net/.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos