Bill Gates: Windows 8 yra Microsoft ateities pamatas


Duodamas interviu Fox Business Network žurnalistams, vienas iš korporacijos Microsoft įkūrėjų Bill Gates programinę platformą Windows 8 pavadino visų būsimų Microsoft operacinių sistemų fundamentu, o kartu eilinį sykį pareiškė, jog savo vaikam liepė neprašyti Apple produktų.

bill-gates-microsoft-photo

Bill Gates interviu davė Šveicarijos mieste Davose vykstančiame Pasauliniame ekonomikos forume. Paklaustas apie ultrabookus, Bill Gates teigė, kad būtent Microsoft Surface planšetinis kompiuteris yra geriausias pasirinkimas, kuris išsprendžia dilemą, kai vartotojas nori rinktis tarp planšetės ir nešiojamo kompiuterio. Windows 8 jis pavadino kompanijos Microsoft ateitimi.

Sensorinės sąsajos įdiegimas, aplikacijų el. parduotuvės sukūrimas – tai tikrai geras startas“, – teigė jis. „Jūs tikrai žinote, kad bus dar daugiau, tame tarpe ir geriausių aplikacijų… Jie laikosi tikrai geros trajektorijos“.

Fox Business Network žurnalistams Bill Gates teigė, kad jo vaikai niekada neprašė Apple produktų, nors ankstesniame interviu, tiesa, duoto jo žmonos Melindos, buvo kalbama kiek kitaip.

Jie niekada neklausė, taigi aš nežinau [ar jie norėtų naudoti Apple produktus]“, – teigė jis. „Būtų labai įdomu, jei jie paprašytų, tačiau jie labai savo Windows Phone telefonus ir jie labai myli savo Windows asmeninius kompiuterius“.

Savo ruožtu, duodama interviu U.K. Radio 4 radijo stočiai, Bill Gates žmona Melinda teigė, jog jų vaikai kartais paprašo Apple produktų, tačiau ji ir jos vyras namuose leidžia naudotis tik Windows įrenginiais. Žurnalistai taip pat priminė ir kitą Melinda Gates frazę, kai dar 2010 m. buvo teigiama, jog „niekas [iš Apple produktų] neperžengs jų namų slenksčio“.

Taip pat po kelių dienų duotame interviu, tačiau jau TV kanalui CNBC, Bill Gates teigė, jog su jo kompanijos produktais – planšetiniu kompiuteriu Surface ir naujausia operacine sistema Windows – yra viskas tvarkoje.

Su Windows 8 yra viskas gerai“, – pažymėjo Bill Gates. „Su planšete Surface reikalai taip pat klostosi gerai“. Interviu jis teigė, kad nežiūrint į didelę konkurenciją, Microsoft turi potencialo tapti lyderiu eilėje naujų sričių, pagrindiniais privalumais įvardindamas Windows, Office ir Skype.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos