Bioshock: Infinite – „dokumentinis“ vaizdo klipas


Jau mažiau nei mėnuo liko iki ilgai laukto 2K Games žaidimo Bioshock: Infinite debiuto datos. Kaip ir projekto Dead Space 3 atveju, kūrėjai visokiausiais būdais bando sudominti nauju projektu (juo labiau, kad abu žaidimai pasirodys tą patį mėnesį, tad kovos dėl vartotojų tikrai nebus galima išvengti). Šį kartą mūsų dėmesiui pateiktas dar vienas vaizdo klipas, kuriame, tiesa, nebus nė žodžio apie žaidybinį procesą.

Vaizdo  klipas atrodo senoviškai, nufilmuotas praėjusio amžiaus VIII – IX dešimtmečio stilistika. Kai kam tai primins netgi mokslininkų sukurtą dokumentiką. Kai kuriems žaidimo Commandos gerbėjams, greičiausiai, kils asociacijos apie juodai-baltus pasitarimus prieš kiekvienos misijos pradžią (bent jau maniera labai panaši).

Vaizdo klipas pasakoja apie Kolumbijos miestą, kur vyks pagrindiniai būsimo žaidimo veiksmai. Pateikiami faktai (kalnuose surasti artefaktai) apie „dangaus karalystės“ realų egzistavimą.

Priminsime, kad 2K Games žaidimą Bioshock: Infinite planuoja išleisti 2013 m. vasario 26 d., projektas bus skirtas visoms pagrindinėms platformoms.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos