BitTorrent Surf: siųskitės torrent failus tiesiai per naršyklę Chrome


Bandydama dar labiau išpopuliarinti failų dalijimosi protokolą, kompanija BitTorrent anonsavo torrent klientą, kuris veikia tiesiai jūsų interneto naršyklėje ir leidžia daug lengviau atsisiųsti torrent failus. Naujasis BitTorrent Surf šiuo metu yra Aplha versijos stadijoje ir prieinamas el. parduotuvėje Chrome Web Store, tačiau kompanija teigia, kad greitu metu pasirodys ir priedai, skirti Mozilla Firefox bei kitoms naršyklėms.

BitTorrent Surf „tupi“ Interneto naršyklėje dešinėje pusėje nuo URL adresų laukelio. Paspaudę atitinkamą ikoną, jūs galėsite matyti atitinkamą langą, kurio dėka kontroliuosite parsiunčiamus failus, pristabdyti jų siuntimą arba visiškai sustabdyti, taip pat patikrinti torrent failų „sveikatos“ ir ETA rodiklius, kartu galėsite ieškoti jūsų norimų failų.

Pagal nutylėjimą BitTorrent Surf naudoja Google, Yahoo arba Bing paieškos sistemas, prie paieškos žodžių pridėdamas priedėlį „torrent“, tačiau vartotojai visuomet gali pasirinkti naudoti jų mėgstamus torrent puslapius. Minėtas naršyklės priedas taip pat turi informacijos apie garsius atitinkamų failų paieškos puslapius, taip gali padidinti jūsų paieškos sistemos funkcionalumą.

BitTorrent Surf logo

Šiuo metu tai yra pirmasis kompanijos BitTorrent bandymas pateikti vartotojams tokį įskiepį, ir reikia pripažinti, kad savo paprastumu jis tikrai žavi. Antra vertus, apie naršyklei Chrome skirto priedo darbo stabilumo kol kas žinoma nedaug (juolab, kad tai yra visiškai šviežias produktas), tačiau kūrėjai jau pažadėjo jį tobulinti tiek, kiek reikės.

  • Atsisiųsti BitTorrent Surf iš el. parduotuvės Chrome Web Store: nuoroda

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos