Naujos išmaniojo telefono BlackBerry Z10 nuotraukos


Šių metų sausio 30 d. kanadiečių kompanija RIM ketina pristatyti programinę platformą BlackBerry 10, taigi Internetas po truputį pildosi nauja informacija apie šią operacinę sistemą bei jos pagrindu sukurtus išmaniuosius telefonus. Šį kartą pasirodė BlackBerry Z10 (kai kurių šaltinių minimas kaip L-Series atstovas), ant kurio puikuojasi užrašas „Not for sale“.

Išmanusis telefonas RIM BlackBerry Z10 su operacine sistema BlackBerry 10

Išmanusis telefonas RIM BlackBerry Z10 su operacine sistema BlackBerry 10

Šaltinis daugiausia akcentavo naujojo BlackBerry telefono nugarinėje dalyje esančią kamerą bei jos nuotraukų kokybę. Tam reikalui papozavo Apple iPhone 5. Deja, tiksli BlackBerry 10 kameros raiška neskelbiama, tačiau pranešama, kad raiška yra pakankamai didelė, ji turi veidų atpažinimo funkciją, o jai gelbsti LED blykstė. Kai kurie ekspertai jau kalba apie tai, kad pateikta nuotrauka greičiausiai sufleruoja, esant 5 megapikselių matricai, o maksimali diafragma – F/2.2. Nuotraukos kokybė nėra pati aukščiausia, kadangi fotografuota ne itin gerai apšviestoje patalpoje, nors kamera susitvarkė visai neblogai, turint omenyje ISO 128 rodiklį.

Teigiama, kad ši iPhone 5 nuotrauka daryta su išmaniojo teleofno BlackBerry Z10 kamera

Teigiama, kad ši iPhone 5 nuotrauka daryta su išmaniojo teleofno BlackBerry Z10 kamera

Iš kitų specifikacijų šaltinis mini 16 GB integruotą duomenų kaupiklį, 2 GB operatyvios atminties, naršyklę su Flash palaikymu, HD raiškos ekraną (reikia suprasti, kad 1280 x 720), taip pat BB Messenger. Žodžiu, nieko per daug naujo nepasakyta, tačiau svarbiausia, kad galime dabar pamatyti daugiau naujo išmaniojo telefono nuotraukų.

16764.jpg,aspect=1200

16765.jpg,aspect=1200

16767.jpg,aspect=1200

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos