CES 2013 Samsung pristatys tris naujus monitorius


Las Vegase (JAV) jau pilnu tempu vyksta pasiruošimas būsimai parodai CES 2013 (sausio 8 – 11 d.), kurioje kompanija Samsung Electronics pademonstruos keletą naujų monitorių, skirtų ne tik namų vartotojams.

Samsung Series 7 Touch (SC770)

Bene labiausiai iš naujokų išsiskirs modelis Samsung Series 7 Touch (SC770), kuris, kūrėjų teigimu, yra debiutinis kompanijos monitorius su sensoriniu ekranu, specialiai optimizuotu taip, kad pilnai išnaudotų operacinės sistemos Windows 8 galimybes (palaikoma iki 10 prisilietimų vienu metu). Monitorius turi ploną rėmelį aplink korpusą, taip pat ergonominį padėklą, kuris leidžia reguliuoti ekrano pavertimo kampą.

Samsung Series 7 (SC750)

Savo ruožtu, modelis Samsung Series 7 (SC750) turi gana ploną korpusą, o jo funkcionalumas geriausiai bus išnaudojamas darbui su dokumentais, taip pat naršymui Internete, o pats monitorius galės būti naudojamas tiek vertikalioje, tiek horizontalioje padėtyje.

Samsung Series 9 (SB970)

Samsung Series 9 (SB970) modelis pirmiausia išsiskiria tuo, jog vartotojus pasieks jau sukalibruotas gamykloje, taigi galima prognozuoti, kad šis modelis pirmiausia skirtas profesionalams – dizaineriams, kompiuterius naudojantiems menininkams ir projektuotojams. Tikslioms spalvoms atvaizduoti pasitelkta firminė technologija Natural Color Expert. Šis monitorius gavo PLC (Plane Line Switching) matricą, tuo tarpu už savo dizainą jau gavo ne vieną apdovanojimą, iš kurių galima paminėti 2012 IDEA Bronze Award ir Japan Good Design Award.

Norintys daugiau sužinoti apie naujokų trijulės technines specifikacijas, gali pastudijuoti žemiau pateiktą lentelę:

Samsung-sb970-SC750-SC770-specs

4 komentarai (-ų)

 1. merkys parašė:

  Turiu Samsung tv, labai gera raiška ir ilgai laiko, ieškau ir monitoriaus galingo. Ankščiau praktiškai tik Apple rekomenduodavo dizikams, tai pagaliau bus gerų pigesnių variantų.

 2. Ignas parašė:

  gal kas galetu pasiulyt gera monitoriu zaidimams? pagrinde zaidziu FPS arba Action buciau dekingas

  • thermal parašė:

   DELL Alienware AW2310 23″ Full HD. Draugas pirko už 1,5k litų, vis dar patenkintas.

   • Kestas parašė:

    man tai uztenka ir pigesnio Asus VX238H 23“, ir dvigubai pigiau, ir 1 ms.


Kitos kategorijos naujienos