Comodo BackUp 4.2.2.15: duomenų atsarginių kopijų darymas


Kompanija Comodo išleido naują duomenų atsarginių kopijų darymo programos versiją Comodo BackUp 4.2.2.15. Ši nemokama programa yra tokia funkcionali, kad gali konkuruoti su daugeliu komercinių analogų.

comodo-backup-screen

Vartotojas gauna galimybę sukurti įvairias užduotis skirtingiems rezervinio kopijavimo scenarijams, atskirai konfigūruoti vieną nuo kito, paleisti automatiniu arba rankiniu būdu. Be paprasto kopijavimo Comodo BackUp gali pasiūlyti failų perkėlimo procedūrą (po to failai senoje vietoje bus ištrinti), kopijavimą su senesnių kopijų pašalinimu ir t.t.

Be to, yra sinchronizacijos režimas, kuris leidžia kopijas daryti ne pagal numatytą tvarkaraštį, tačiau realiu laiku. Rezervinės kopijos gali būti išsaugotos ne tik lokaliame arba tinkle esančiame duomenų kaupiklyje, tačiau ir USB atmintinėje, FTP serveryje, nuotolinėje duomenų saugykloje arba įrašytos į CD/DVD laikmeną.

Kaip jau minėta, Comodo BackUp yra nemokama, suderinama su operacinių sistemų Microsoft Windows šeimyna.

  • Atsisiųsti Comodo BackUp 4.2: nuoroda (oficialus puslapis), nuoroda (CNet)

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos