Crytek supažindina su Crysis 3 beta versijos daugelio žaidėjų režimu


Daugelio žaidėjų režimui skirta Crysis 3 beta versija jau prieinama PC ir žaidimų konsolių savininkams, taigi studija Crytek nusprendė supažindinti visus dviem prieinamais režimais. Vaizdo klipe projekto prodiuseris Mike Read pasakoja apie režimų Hunter ir Crash Site dinamiką, kartu paminėdamas ir skirtingų tipų ginklų privalumus.

Režime Hunter viskas prasidės nuo to, kad 14 karių iš Cell turės kovoti prieš du „medžiotojus“ su nanokostiumais ir lankais. Kiekvienas žaidėjas, kuris bus nušautas medžiotojų, prisikels kaip dar vienas medžiotojas, kol nebus nukauti visi kareiviai. Crash Site – tai tipinis esminių taškų išlaikymo režimas, o patys taškai laikas nuo laiko keisis (nugali komanda iš 8 narių, kuri surenka daugiausia taškų).

Beta versijoje taip pat yra žaidimo viduje integruota socialinė tarnyba New York Feed, kuri atspindi žaidėjų ir jų draugų pasiekimus. EA patvirtino, jog Crysis 3 debiutas įvyks vasario 19 d. (JAV) ir vasario 22 d. (Europoje). Žaidimas pasiūlys viską, kas geriausia iš praėjusių dalių, o PC vartotojai galės pasinaudoti visais DirectX 11 vaizdo plokščių privalumais, kad maksimaliai pagerintų virtualaus pasaulio grafiką.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos