Studija Crytek jau kalba apie būsimą Crysis 4


Dar nepasirodė išliaupsintas ir daugelio laukiamas žaidimas Crysis 3, o studija Crytek jau viešai kalba apie šios sėkmingos serijos tęsinį, praneša portalas VG247. Kūrėjai atvirai pareiškė, jog nori sukurti naują dalį, tačiau šiuo metu nežino, kokia forma visa tai bus įgyvendinta. Prodiuseris Michael Elliot Read šiek tiek papasakojo apie galimą serialo ateitį.

crysis3

Dabar aš nenoriu sakyti ko nors konkretaus. Tačiau aš manau, kad serija ėmė gyventi savo atskirą gyvenimą ir toliau taip toliau vystysis ateityje. Tikėtina – kitokiu formatu“, – teigė M. E. Read. „Crysis nuo pat pradžių buvo sugalvota kaip trilogija, ir mes ją realizavome, kartu sukurdami ir unikalų pasaulį. Mes atlikome gerą darbą ir išpopuliarinome šią visatą, ir joje liko vietos naujoms istorijoms bei unikaliems dalykams, kuriuos mes norime pabandyti parodyti. Negalima sakyti, kad tai tiksliai bus pirmo asmens šaudyklė, tačiau seriją ateitį turi“.

Priminsime, jog Crysis 3 turi pasirodyti jau visai greitai – šių metų vasario 21 d. Ją gaus visos trys pagrindinės žaidimų platformos – XBOX 360, Playstation 3 ir PC.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos