Crytek USA gali tapti antruoju studijos Vigil Games šansu


Kompanija Crytek pranšė, kad kuria savo devintąją studiją, kuris bazuosis Ostine (Teksaso valstija, JAV). Naujajam padaliniui, kuris vadinsis Crytek USA, vadovaus David Adams – vienas iš uždarytos studijos Vigil Games įkūrėjų.

Naujai sukurtoje studijoje Crytek USA šiuo metu yra 35 darbuotojai, kurių didžioji dalis buvo Vigil Games „kūrybiniu branduoliu“. Priminsime, kad projektais Darksiders ir Darksiders II išgarsėjusios studijos, kuri savo laiku priklausė kompanijai THQ ir kuri turėjo būti parduota aukcione, taip niekas ir nenupirko.

Crytek deda nemažas viltis į naują studiją, vadindama jos darbuotojus „šviesiausiomis industrijos galvomis“. Priminsime, kad Crytek USA specializacija bus online žaidimai ir įvairūs AAA-projektai, tačiau pagrindiniu akcentu taps būtent online žaidimai. Deja, visus Darksiders gerbėjus, kurie turėjo bent kažkokią viltį pamatyti trečiąją šios serijos dalį, teks iš karto nuvilti – Crytek nesuinteresuota šiuo projektu ir pirkti jo iš bankrutavusios THQ neketina.

crytek_logo

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos