DICE perkelia Frostbite varikliuką į Mac OS X: Battlefield 4 Apple kompiuteriuose?


DICE-office_logo

2012 metai, o taip pat ir šių metų pradžia yra puikus pavyzdys, kaip žaidimų kūrėjai gali pasisukti nugara į tradicijas ir atsisukti į alternatyvias platformas – užtenka vien prisiminti kompanijos Valve žingsnius, stiprinant Linux pozicijas žaidimų rinkoje (jau vien ko vertas Counter Strike 1.6 pasirodymas „pingvinų stovykloje“).

Ir štai dabar žaidimų portalas Videogamer praneša, jog švedų studija DICE (Digital Illusions Creative Entertainmen), kuri yra gerai žinomo leidėjo Electronic Arts padalinys, paskelbė, kad jos varikliukas Frostbite sėkmingai migruos į operacinę sistemą Mac OS X.

Anksčiau Electronic Arts jau buvo anonsavusi planus apie mobilios versijos kūrimą, tačiau dabar, matyt, atėjo laikas veikti kita kryptimi, o pirmuoju pavyzdžiu tapo ekspansiją į Apple operacinę sistemą.

Oficialiame DICE puslapyje pasirodė skelbimas apie laisvą „Mac OS X Engineer“ vietą. Naujasis darbuotojas intensyviai dirbs su kitais komandos nariais, t.y. jis privalės varikliuko Mac OS X versiją ištobulinti taip, kad jis niekuo nenusileistų PC ir žaidimų konsolėms skirtiems variantams.

Mac OS X adaptuotas Frostbite varikliukas turėtų pasirodyti būsimuose Battlefield, Mass Effect ir Dragon Age projektuose. Anksčiau Electronic Arts jau buvo pranešusi, kad pasirodė Mac OS X skirto Origin kliento „Alpha“ versija, o dabar atėjo laikas ir „globalesniems“ žingsniams. Neatmetama galimybė, jog EA paseks konkurento Valve pėdomis ir prisidės prie „Open Source“ stovyklos, tačiau dabar ketinama judėti kiek kita kryptimi.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos