Samsung Exynos procesorių problemos sprendimas – tik išrinktiesiems


Kompanija Samsung ir toliau darbuojasi prie visų problemų, kurias praėjusių metų pabaigoje atrado XDA-Developers bendruomenės entuziastai. Problemos susijusios su firminių Samsung Exynos 4 procesorių kritiniu pažeidžiamumu, o šie, kaip žinia, naudojami ir dabartiniuose flagmanuose Galaxy S III bei Galaxy Note II.

Samsung-Exynos-4

Kiek anksčiau P. Korėjos kompanija patvirtino, kad egzistuoja kenkėjiškos programos, kurios leidžia Exynos 4 procesorius turinčius įrenginius paversti nenaudingomis „plytomis“, o kartu pažadėjo išspręsti problemą kuo greičiau. Ir štai dabar Samsung ėmėsi šalinti problemą, tačiau panašu, kad greičiausiai atnaujinimą gaus tik išrinktieji.

Pavyzdžiui, mobiliojo ryšio operatorius T-Mobile išleido atnaujinimą, kuris be viso kito išsprendžia minėtą problemą „planšetofone“ Galaxy Note II, o kitas operatorius – Sprint – pasiūlė atitinkamą atnaujinimą išmaniųjų telefonų Galaxy S II Epic 4G Touch savininkams.

Vis tik kai kurie kiti išmanieji telefonai, tame tarpe tarptautinės Galaxy S III, Galaxy S II ir Galaxy Note versijos, vis dar laukia kritinio pažeidžiamumo problemos sprendimo. Reikia tikėtis, kad problemos sprendimo nereikės laukti kaip su nuolat žadamu Android Jelly Bean atnaujinimu Galaxy S II, Galaxy Note ir kitiems išmaniesiems telefonams.

Vienas komentaras

  1. inga parašė:

    nesupratau, kas cia tie isrinktieji..


Kitos kategorijos naujienos