Mobilioje Facebook Messenger atsirado balso pranešimai


facebook-messenger-ios-screen

Socialinis tinklas Facebook atnaujino savo mobilią pokalbių aplikaciją, skirtą operacinėms sistemoms Android ir iOS. Didžiausia naujiena tapo abiems platformoms skirtas trumpų balso pranešimų siuntimo funkcionalumas. Be to, Apple išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams skirtas klientas greitu metu gaus naują funkciją, kuri leis savo draugams socialiniame tinkle skambinti nemokamai. Šis funkcionalumas bus įjungtas per artimiausias savaites. Taip pat pranešama, jog ištaisyta nemažai smulkių klaidų, atlikti keletas patobulinimų.

Priminsime, jog Facebook Messenger leidžia siųsti pranešimus draugams tiesiai iš mobiliojo telefono bei planšetinio kompiuterio. Taip pat įmanomas bendravimas ir su grupe draugų, grupinis susirašinėjimas leidžia siųsti žinutes visiems iš karto ir matyti, kuri yra jūsų draugai. Naujausią Facebook Messenger versiją galima nemokamai atsisiųsti iš el. parduotuvių Google Play ir App Store. Darbui su aplikacija reikalinga ne senesnė nei Android 2.2, o taip pat ne senesnė kaip iOS 4.3 operacinės sistemos versiją.

  • Atsisiųsti Facebook Messenger iš Google Play: nuoroda (5,4 MB)
  • Atsisiųsti Facebook Messenger iš App Store: nuoroda (10,2 MB)

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos