Mozilla Firefox 19 turės integruotą PDF peržiūros galimybę


Neseniai buvo išleista Firefox 18 versija, tačiau Mozilla bendruomenė nesnaudžia, o visuomenės dėmesiui pristatė naują populiarios interneto naršyklės Beta versiją.

Tarp pagrindinių naujovių, kurios bus prieinamos Windows, Mac OS X ir Linux platformoms skirtoje Firefox 19, galima paminėti, visų pirma, ilgai lauktą ir žadėtą integruotą PDF failų peržiūros funkciją. Apie tai naršyklės kūrėjai pradėjo kalbėti dar praėjusiais metais. Be to, bus padidinta naršyklės darbo sparta, o tai turėtų padidinti naudojimosi patogumą.

firefox-beta

Be viso kito, Firefox dabar leis nustatyti paieškos sistemą pagal nutylėjimą, įvedus atitinkamą komandą per URL adreso laukelį arba per about:config. Tokia funkcija Firefox vartotojų prašyta ne kartą, kadangi diegiant įvairias programas, jos neretai nustato savo paieškos sistemą, kurios, priklausomai nuo programos, gali būti vis skirtingos.

Programinės įrangos kūrėjams turėtų patikti jiems skirti naršyklės patobulinimai, pavyzdžiui, leidžiantys paslėpti neįvardintas ypatybes, taip pat pridėta WEB konsolė, kurios dėka galima prisijungti prie Firefox, esančios Android arba Firefox OS (tiesa, funkcija yra eksperimentinė). Atitinkamai Android skirtoje Firefox 19 pridėtas naršyklės apipavidalinimas, pasitelkiant temas, pridėta kinų lokalizacija. Be to, sumažinti minimalūs sisteminiai reikalavimai mobiliojo įrenginio procesoriui – nuo šiol jis gali veikti ir 600 MHz taktiniu dažniu, taigi Firefox galės veikti su tikrai ne per galingiausiais išmaniaisiais telefonais ar planšetiniais kompiuteriais.

  • Atsisiųsti Firefox 19 Beta iš oficialaus kūrėjų puslapio: nuoroda
  • Atsisiųsti Firefox Beta for Android iš Google Play: nuoroda

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos