Firefox OS įsitaisė išmaniajame telefone ZTE A21 Plus


Anksčiau jau rašėme apie naują mobilią operacinę sistemą Firefox OS, kuri turėtų tapti Android alternatyva biudžetiniuose išmaniuosiuose telefonuose, kurie skirti besivystančių šalių rinkoms, pavyzdžiui, Brazilijai. Parodoje CES 2013 Mozilla operacinė sistema pagaliau buvo pademonstruota mobiliame įrenginyje, kuris, šaltinio teigimu, yra programinės įrangos kūrėjams skirtu ZTE A21 Plus.

zte-a21-plus-02

Akivaizdu, kad ZTE A21 Plus yra tik prototipo stadijoje yra priklauso nebrangiems sprendimams, o tai dar kartą patvirtino tikrai neaukštus Firefox OS sisteminius reikalavimus, juolab kad anksčiau buvo skelbta, jog ši programinė platforma debiutuos išmaniųjų telefonų modeliuose su vieno branduolio 800 MHz procesoriais. Be to, Firefox OS bus suderinama su eile Android išmaniųjų telefonų, o tai tik praplės testavimo galimybes, tuo tarpu pati operacinė sistema yra beveik finalinėje stadijoje (neskaitant tų nedidelių pakeitimų, kurie bus atliekami paskutinę minutę).

Priminsime, kad Firefox OS pagrindą sudaro HTML5, o tai leidžia palaikyti visą galybę mobilių įrenginių, o kartu apjungti ir CSS bei JavaScript elementus (pastaroji turėtų žymiai palengvinti aplikacijų kūrėjų dalią). Mozilla teigimu, išmanusis telefonas su Firefox OS veikia greičiau už savo analogą su Android OS, o tai tik dar kartą patvirtiną, kad minimalus resursų eikvojimas yra labai svarbus naujos operacinės sistemos aspektas.

zte-a21-plus-01

zte-a21-plus-04

zte-a21-plus-03

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos