Studija Frozenbyte neskuba kurti žaidimo Trine 3


Sudoroti vieną monstrą yra vieni juokai, kaip prieš tai sunaikintas visas tuntas...

Sudoroti vieną monstrą yra vieni juokai, kaip prieš tai sunaikintas visas tuntas…

Frozenbyte atstovas pranešė, kad studija būtinai sukurs platformerio Trine pratęsimą. Kartu kompanijos vadovybė teigia, kad nenori skubėti su šiuo procesu ir ketina į trečiąją projekto dalį žiūrėti taip pat atsakingai, kaip ir pirmų dviejų dalių atveju.

Kalbant apie Trine, tai iš tikrųjų yra mūsų sėkmingiausias projektas. Trine 3 sukūrimas  yra visiškai logiškas žingsnis. Vis tik mes nenorime skubėti ir daryti banalią antros dalies kopiją. Mus labiau domina kažkas įspūdingesnio. Tam gali prireikti tikrai daug laiko“, – teigė vienas iš Trine kūrėjų.

Greičiausiai, kartu su darbu prie Trine 3, studija užsiims ir naujų prekinių ženklų kūrimu. Frozenbyte kolektyvas taip pat svarsto apie dabartinei Trine 2 skirtus papildymus. Antra vertus, dabar kūrėjai stovi tam tikroje kryžkelėje: susifokusuoti ties nauju Trine 2 turiniu arba mesti visas pajėgas Trine 3 kūrimui.

Atsižvelgiant į tai, kad Trine 2 skirto  DLC Goblin Menance kūrimui kūrėjai paaukojo visus metus, šiai daliai skirtų naujų papildymų pasirodymas tikrai mažai tikėtinas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos