Galaxy Note II tiražas šiame ketvirtyje gali siekti 10 mln.


Socialistinių ir komunistinių valstybių teritorijose labai dažnai skambėdavo (ir skamba) garsūs darbo liaudies lozungai, kuriuose dažnai minimi penkmečio planai. Aršiausiai dirbti nusiteikę proletarai dažnai skanduodavo apie penkmečio planų pasiekimą per trejus metus. Dabar panašu, kad tokie lozungai sėkmingai vykdomi ir kapitalistiniame pasaulyje, ypač žvelgiant į milžiniškais tempais didėjančias produkcijos gamybos apimtis. Būtent šiuo rodikliu dabar dažniausiai ir giriasi konkurentai iš įvairių stovyklų.

samsung-galaxy-note-ii

Štai ir P. Korėjos elektronikos gigantas Samsung Electronics savo „penkmečio planų“ garbės lentoje užrašo vieną žymą po kitos. Leidinys MK News praneša, kad vien per tris mėnesius nuo išmaniojo telefono Galaxy Note II debiuto pradžios gimtojoje rinkoje jų buvo parduota 1 mln. egzempliorių. Pridėjus pardavimus ir kitose rinkose, galima gauti maždaug 5 mln. vienetų. Tai yra net tris kartus didesnis rodiklis, nei per analogišką laikotarpį pademonstravo pirmos kartos Galaxy Note.

Teigiama, kad pirmajam Galaxy Note prireikė maždaug 10 mėnesių, kad pardavimai pasiektų 10 mln. vienetų, tuo tarpu Galaxy Note II šią ribą turėtų peržengti jau po 4 – 5 mėnesių po jo anonso. Kitais žodžiais tariant, jau šiame ketvirtyje Galaxy Note II pardavimai gali perkopti 10 mln. vienetų ribą, o tai yra tikrai puikus rezultatas, ypač atsižvelgiant į ne pačią mažiausią šio išmaniojo telefono kainą.

Vienas komentaras

  1. Tropics parašė:

    Super rezultatai. Bijau, kad susigundysiu Note’u šituo po tiek gerų reviews’ų..


Kitos kategorijos naujienos