Galaxy Note III gaus procesorių Exynos 5 Octa


samsung-galaxy-note-ii

Dar neanonsuotas Samsung išmaniojo telefono ir planšetės hibridas Galaxy Note III gali gauti naujausią SoC mikroschemą Exynos 5 Octa, kuri buvo anonsuota neseniai pasibaigusioje tarptautinėje parodoje CES 2013.

Leidinio Korea Times anoniminis šaltinis pranešė, kad Galaxy Note III gali gauti 6,3“ įstrižainės ekraną. Priminsime, kad dabartinis modelis Galaxy Note II turi „vos“ 5,5“ įstrižainės ekraną. Tokiu būdu, naujasis „korėjiečių“ planšetofonas taps labai artimu 7“ įstrižainės ekraną turinčių planšetinių kompiuterių kolega, dar labiau niveliuodamas ribą tarp abiejų tipų mobilių įrenginių.

Tiesa, esant tokiai įspūdingai ekrano įstrižainei, naujasis išmanusis telefonas galės pasigirti analogiškais matmenimis, kaip ir parodoje CES 2013 pristatytas išmanusis telefonas Huawei Ascend Mate, net nežiūrint į tai, jog kinų gamintojo mobilus turi mažesnį ekraną – 6,1“ įstrižainės.

Priminsime, kad dabartinis Galaxy Note II turi 5,5“ įstrižainės 1280 x 720 raiškos ekraną, 2 GB operatyvios atminties, keturių branduolių procesorių Exynos 4, kuris veikia 1,6 GHz taktiniu dažniu. Tokiu būdu, padidės tiek ekrano įstrižainė bei raiška (iki Full HD formato), o naujos architektūros procesorius dirbs dar ir didesniu taktiniu dažniu.

Prognozuojama, kad Samsung Galaxy Note III turėtų debiutuoti 2013 m. rudenį, tačiau reikia pripažinti, kad tai yra tik neoficiali informacija, o gamintojo planai iki to laiko gali keistis.

Vienas komentaras

  1. inga parašė:

    norėčiau išbandyti


Kitos kategorijos naujienos