Planšetės Samsung Galaxy Note 8.0 „gyva“ fotosesija


Italų puslapis DDay.it publikavo planšetinio kompiuterio Samsung Galaxy Note 8.0 „gyvas“ nuotraukas. Teigiama, kad šis įrenginys bus anonsuotas parodoje MWC 2013, o tai patvirtino pats Samsung Mobile Communications padalinio vadovas JK Shin.

Samsung-Galaxy-Note-8.0_pic01

Pranešama, kad Galaxy Note 8.0 pardavimai prasidės kovo mėnesį, t.y. beveik iš karto po oficialaus anonso. Įrenginio kaina šiuo metu dar nežinoma. Preliminariais duomenimis, planšetė gaus 8” įstrižainės 1280 x 800 raiškos Super Clear LCD ekraną, keturių branduolių 1,6 GHz procesorių, dvi kameras – 5 MP raiškos nugarinėje dalyje yra 1,3 MP raiškos priekyje, 2 GB operatyvios atminties, 16 GB arba 32 GB integruotą duomenų kaupiklį, microSD atminties kortelių skaitytuvą, bevielio ryšio modulius Bluetooth  4.0, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, GPS imtuvą, 4600 mAh talpos bateriją. Įrenginio matmenys sudarys 211,3 x 136,3 x 7,95 mm, svoris – 330 gramų.

Teigiama, kad planšetinis kompiuteris dirba su operacine sistema Android 4.2 Jelly Bean, taip pat bus įdiegtos aplikacijos S Note, S Memo ir S Planner, tokiu būdu, galima spėti, kad planšetė, kaip ir kiti Galaxy Note serijos atstovai, palaikys specialų įvesties rašiklį S Pen.

Samsung-Galaxy-Note-8.0_pic02

10 komentarai (-ų)

 1. Leons parašė:

  Nesuprantu ikišiol kodėl korėjiečių kompanijos nesugeba nusisamdyt normalaus dizainerio ir vis kišą nuvalkiotą ir mano požiūriu visiškai neypatingą dizainą. Tas galioja ne tik „Samsung“, bet ir „LG“. Galbūt jų estetikos suvokimas toks? 🙂

 2. Bulius parašė:

  Tai kad baisu kanors keisti , nes tuoj busiu apakltinas kopijavimu.

  • Leons parašė:

   Tai, kad kitos kompanijos randa visai neblogų ir unikalių dizaino sprendimų (kaip „Sony“, „Nokia“), kurioms negresia jokie patentų pažeidimai.

 3. Mantas parašė:

  Tuoj „grauztukas“ apkaltintu nebutu patentu pazeidimais. Ir pareikalautu milijardines kompensacijos uz nieka.

 4. komentorius parašė:

  Jei sukurtų kažką, o ne bandytų daryti panašų kaip kitų tai nekaltintų (turbūt).
  Šiaip tikrai galėtų nusisamdyti. Jei jau bijo su`fail`int, galėtų pradžioj kokį konceptą padaryt ar pan.
  Nors SGSiii išpūtė šiek tiek. Jau lyg ir kitoks.

 5. gytis parašė:

  O man kaip tik patinka toks planšetės dizainas, priešingau nei telefonų 🙂


Kitos kategorijos naujienos