Samsung ruošia Galaxy S II skirtą Android Jelly Bean


Samsung Galaxy S II HD LTE

Kompanijos Samsung Interneto puslapyje pasirodė operacinės sistemos atnaujinimo, skirto išmaniajam telefonui Galaxy S II, aprašymas. Reikia tikėtis, kad gamintojas neskriaus ir kitų jo produkcijos savininkų, o atnaujinimas pasirodys ne tik P. Korėjoje.

Atnaujinimo pasirodymo data šiuo metu neskelbiama, tačiau tam tikra informacija jau paskelbta. Android versija bus „paaukštinta“ nuo 4.0 Ice Cream Sandwich iki 4.1.2 Jelly Bean. Naujos operacinės poreikiams bus rezervuota papildomas 1 GB integruotame duomenų kaupiklyje, nei to reikėjo anksčiau. Taip pat pranešama, jog dėl atminties reorganizacijos visas atnaujinimo procesas užtruks pakankamai ilgai – apie valandą. Atsinaujinti iki Jelly Bean bus galima tik per firminę Samsung programą Kies.

Iš pagrindinių pokyčių atnaujinime galima paminėti šiuos: patobulintas namų ekranas ir patobulintas Scrolling procesas; patobulinta kai kurių aplikacijų ergonomika; atsiras aplikacijos Help, Google+, Play Book, +Talk, Play Movie; pridėtas režimas Easy ir Block; praplėstos aplikacijos Kamera galimybės (funkcija Pauzė naudojant filmavimo režimą ir t.t.); atsirado nauja funkcija Smart Stay ir kiti patobulinimai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos