Google Chrome 24: nauja populiarios naršyklės versija


Kompanija Google paskelbė, kad pasirodė nauja, jau dvidešimt ketvirtoji interneto naršyklės Chrome versija, kuri kai kurių analitikų teigimu, šiuo metu yra populiariausia pasaulyje.

Pristatyta Chrome 24.0.1312.52 versija gali pasigirti padidinto produktyvumo JavaScript varikliuku, padidinto darbo stabilumu, atnaujintu Flash Player įskiepiu. Be viso kito palaikoma žymų kalba MathML (Mathematical Markup Language), kuri naudojama matematinių simbolių ir formulių atvaizdavimui įvairiuose WEB dokumentuose. Iš kitų Chrome 24 pokyčių galima paminėti ir klaidų ištaisymus, kurios buvo rasto po 23 versijos debiuto: pašalinta kelios dešimtys pažeidžiamumų, tarp kurių buvo ir kritinių, leidusių gauti nesankcionuotą prieigą prie aukos kompiuterinės sistemos.

google-chrome-24-screen

Analitikų kompanijos StatCounter duomenimis, per paskutiniu dvidešimt mėnesių naršyklės Google Chrome rinkos dalis padidėjo maždaug trečdaliu – nuo 28,4% iki 36,6%. Viso to dėka buvo galima nustumti iš pirmos vietos ilgus metus karaliavusią Microsoft naršyklę Internet Explorer, kuri šiuo metu užima 30,1%. Trečioje vietoje atsidūrė Mozilla naršyklė Firefox su 21,6% ir Apple Safari – 8,4%. Norvegų Opera Software naršyklė Opera kol kas gali pasigirti tik apie 1,5% rinkos dalimi.

Priminsime, kad Google Chrome suderinama su operacinėmis sistemomis Windows, Linux ir Mac OS X, ji yra nemokama, ją galima atsisiųsti iš oficialaus kūrėjų puslapio.

  • Atsisiųsti Google Chrome 24 iš oficialaus puslapio: nuoroda

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt  neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos