Google britų moksleiviams padovanojo 15 000 Raspberry Pi kompiuterių


Kompanija Google aktyviai užsiima labdara visame pasaulyje. Dabar interneto gigantas nusprendė padėti D. Britanijos moksleiviams. Google padarė pinigų pavedimą organizacijai Raspberry Pi Foundation, o šios amerikiečių korporacijos dotacijos dėka kompaktiškus kompiuterius gaus maždaug 15 000 moksleivių. Kompanijos Google vadovybė mano, jog tai įkvėps jaunuolius ir merginas domėtis programavimu, o vėliau pasinerti į šios disciplinos subtilybes.

eric-schmidt-raspberry-pi

Apie bendradarbiavimą Google ir Raspberry Pi Foundation atstovai pranešė, būdami Čestertono bendruomenės koledže (Chesterton Community College), esančiame Kembridže. Ten pat koledžo moksleiviai galėjo gauti ir pirmąsias programavimo pamokas, kuriose dalyvavo Raspberry Pi Foundation įkūrėjas Eben Upton ir korporacijos Google direktorių valdybos pirmininkas Eric Schmidt.

Eric Schmidt, kuris neseniai grįžo iš kelionės po Šiaurės Korėją, apie savo partnerius Raspberry Pi Foundation ir jų produkcijos galimybes kalbėjo labai pozityviai. Kartu negailėjo gerų žodžių ir D. Britanijai. „Britanijos išradėjai ir verslininkai pakeitė pasaulį – telefonas, televizija ir kompiuteriai buvo išrasti būtent čia“, – teigė jis. „Mes dirbame tam, kad padrąsintume būsimas kompiuterių mokslininkų kartas ir tikimės, kad ši dotacija […] paskatins naują inovacijų bangą“.

Raspberry Pi start guide

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos