Intel palygino Haswell GT3 grafiką su mobilia GeForce GT 650M


Kompanija Intel pažadėjo, kad jos procesoriuose Haswell esanti integruota grafika GT3 bus dvigubai spartesnė už dabar Ivy Bridge modeliuose esančią Intel HD Graphics 4000. Kad visa tai tiesa ir kad produktyvumo lygis bus labai aukštame lygmenyje, Intel atstovai parodė parodoje CES 2013, kur Haswell integruotai grafikai teko susigrumti su ne  pačia silpniausia mobilia vaizdo plokšte NVIDIA GeForce GT 650M. Testams panaudotas žaidimas DiRT 3.

Abiejose sistemose, kurias užfiksavo puslapio Tech Report žurnalistai, žaidimas veikė esant Full HD 1080p raiškai, taip pat esant maksimaliems grafikos kokybės nustatymams. Priminsime, kad Haswell GT3 – kairėje.

Kaip žinia, nVidia diskretinė grafika GeForce GT 650M turi Kepler architektūros GPU GK107 su 384 CUDA branduoliais, 128 bitų magistralę, o ją galima sutikti, pavyzdžiui, 15“ ekranus turinčiuose Apple MacBook Pro su Retina ekranu, taip pat ir mūsų pratestuotame nešiojamame kompiuteryje ASUS N56VZ, iš kurio grafikos spartos rezultatų galima įsivaizduoti, kokio produktyvumo lygio galima tikėtis iš Haswell GT3 grafikos posistemės.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos