Intel Haswell procesoriai su GT3 grafika pasirodys tik III ketvirtyje


Šiuolaikinių procesorių, skirtų asmeniniams kompiuteriams, produktyvumo lygio jau seniai užtenka atlikti visas kasdienes užduotis, todėl Intel inžinieriai paskutiniojoje savo sprendimų kartoje labai akcentuoja integruotos grafikos tobulinimą. Tai bus aktualu ir birželio pradžioje pasirodysiančių Haswell procesorių atveju, praneša puslapis CPU-World.

4th-gen-intel-core

Priklausomai nuo kainos diapazono, juose galės būti naudojami trys skirtingi grafiniai procesoriai: GT1 teks biudžetiniams sprendimams; GT2 atsiras vidutinės klasės modeliuose, tuo tarpu pati sparčiausia GT3 bus įdiegta į galingiausius procesorius. Kiekvienas iš GPU, savo ruožtu, turės skirtingų modifikacijų, kurie bus skirtingų pavadinimų, priklausomai nuo produktyvumo lygio.

Pirmuose Haswell procesoriuose, kurie turėtų pasirodyti šių metų II ketvirtyje, naudos grafinį procesorių GT2, kuris vadinsis Intel HD 4600 – šis bus apie 15-25% spartesnis, nei dabartiniuose Ivy Bridge modeliuose sutinkamas Intel HD 4000. Grafinius procesorius GT3 nuo pat pradžių taip pat planuota pristatyti II ketvirtyje, tačiau vėliau kažkodėl nuspręsta jų pasirodymą nukelti į III ketvirtį. Grafika GT3 bus skirstoma į tris modifikacijas – galingiausią Intel HD 5200, taip pat HD 5100 ir HD 5000. Savo ruožtu, GT2 bus sudaryta iš Intel HD 4600, HD 4400 ir HD 4200. Tiesa, apie GT1 konkrečių duomenų nėra, tad tikėtina, kad ji nebus diferencijuojama.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos