Huawei Ascend G520: nebrangus Quad Core telefonas su 4.5” ekranu


Jei tikėti gandais, kurie neseniai pasirodė Internete, kompanija Huawei ruošiasi anonsuoti naują ir gana prieinamą savo kaina Android išmanųjį telefoną Ascend G520, kuris turi 4 branduolių 1,2 GHz taktinio dažnio procesorių MediaTek MT6589, o taip pat 4.5” įstrižainės ekraną su IPS matrica.

Huawei_Ascend_G520

Išmanusis telefonas yra standartinio monobloko formato, be viso kito turi 512 MB operatyvios atminties, taip pat 5 megapikselių raiškos kamerą nugarinėje dalyje. Deja, apie kitas specifikacijas kol kas nepranešama, tačiau reikia tikėtis, kad greitu metu pasirodys daugiau duomenų.

Pirmieji šį Huawei išmanųjį telefoną galės įsigyti Kinijos gyventojai. Mobilų įrenginį platins vietos mobiliojo ryšio operatorius China Mobile, tuo tarpu Ascend G520 kaina čia sudarys, konvertavus į mūsų valiutą, apie 600 litų. Prekybos pradžia numatyta šių metų vasario 21 d. Ar pastarasis išmanusis telefonas pasirodys ir kitose pasaulio valstybė, šiuo metu duomenų nėra, tačiau jei taip atsitiks, norisi tikėti, kad patraukli kaina bus išlaikyta.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos