Huawei taip pat pažadėjo 8 branduolių procesorių


Naujojo išmaniojo telefono su 8 branduolių procesoriumi Huawei paruoš jau aštuonias merginas...

Naujo išmaniojo telefono su 8 branduolių procesoriumi premjerai Huawei paruoš jau aštuonias merginas…

Kinų kompanijos Huawei vartotojiškų produktų padalinio vykdomasis direktorius Richard Yu pabendravo su puslapio Engadget žurnalistais ir pateikė tikrai nemažai įdomios informacijos. Iš pradžių reikėtų pasakyti, jog kompanija ketina tęsti savo kovą mobilių įrenginių segmente bei stiprins savo pozicijas išmaniesiems telefonams bei planšetėms skirtų SoC mikroschemų segmente.

Reikia pripažinti, kad kompanijos Huawei planai tikrai ambicingi: šių metų antroje pusėje kinai planuoja prisijungti prie korėjiečių Samsung ir pristatyti 8 branduolių procesorių su Cortex-A15 branduoliais. Matyt, kaip ir Exynos 5 Octa atveju, bus galima kalbėti apie ARM technologijos big.LITTLE įsikūnijimą, t.y. šalia galingų keturių branduolių su Cortex-A15 architektūra bus keturi branduoliai su ne tokiais sparčiais, bet energetiškai efektyvesniais Cortex-A7 branduoliais. Tikėtina, kad naujasis Huawei procesorius vadinsis HiSilicon K3V3 (dabartinis 4 branduolių procesorius vadinasi K3V2), o jo gamyba turėtų užsiimti taivaniečių kompanija TSMC.

Be to, Huawei viceprezidentas Richard Yu papasakojo, jog kitą mėnesį parodoje MWC 2013 jo kompanija ketina pristatyti ultra ploną išmanųjį telefoną, kuris papildys „P Series“ modelių asortimentą ir veiks su operacine sistema Android. Į žurnalistų klausimą, ar jis bus plonesnis nei 6,45 mm (būtent tokio storio yra CES 2013 pristatytas Alcatel One Touch Idol Ultra), Richard Yu atsakė teigiamai. Dar daugiau, buvo paminėta, kad išmanusis telefonas gaus puikų metalinį korpusą. Tiesa, apie kitas specifikacijas ji nutylėjo, paminėdamas tik tiek, kad MWC bus papasakota daugiau.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos