Automobilių raktelius gali pakeisti išmanieji telefonai


Visuotinė „išmanizacija“ palietė praktiškai visus vartotojų segmentus, netapo išimtimi ir automobilių vartotojai. Pastarieji dar nespėjo dorai pajusti bekontakčių raktų naudos, o P. Korėjos kompanija Hyundai jau garsiai kalba apie raktų atsisakymo galimybę apskritai. Pranešama, kad šio automobilių gamintojo naujos kartos transporto priemonės savininkus identifikuos pagal jų išmaniuosius telefonus. Pastarieji privalės palaikyti NFC technologiją, tuo tarpu automobilyje turės būti įdiegta speciali sistema Connectivity Concept.

hyundai-connectivity-concept

Atblokuoti automobilio duris bus labai paprasta: tereikės prie specialios žymos, priklijuotos prie stiklo, pridėti išmanųjį telefoną, tuo tarpu kad automobilis užsivestų, reikės išmanųjį telefoną padėtį į jam skirtą specialią nišą. Minėta sistema leidžia sinchronizuoti su automobilio multimedia sistema garso failus, kontaktus ir kitą informaciją, kuri yra išmaniojo telefono atmintyje, taip pat įkrauti bateriją bevieliu būdu.

Esant vartotojo pageidavimui, sistemoje Connectivity Concept galima užregistruoti ir keletą išmaniųjų telefonų, jei automobiliu, pavyzdžiui, naudojasi keli asmenys, arba vartotojas turi kelis mobilius įrenginius. Teigiama, kad Hyundai automobiliai su pažangia sistema prekyboje turėtų pasirodyti 2015 m., tuo tarpu dabar automobilių giganto inžinieriai viską tik testuoja, pasitelkę modelį Hyundai i30.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos