Nuotraukų tarnyba Instagram naudojasi jau 90 mln. žmonių


Fotografijų tarnybos Instagram įkūrėjai Kevin Systrom ir Mike Krieger

Fotografijų tarnybos Instagram įkūrėjai Kevin Systrom ir Mike Krieger

Nuotraukų tarnyba Instagram publikavo statistiką, kurioje atsispindi gana didelės apimties skaičiai. Šiuo metu kompanijai Facebook priklausančios tarnybos duomenimis, bent kartą per mėnesį prisijungiančių aktyvių vartotojų skaičius pasiekė 90 mln. žmonių ribą. Reikia pripažinti, kad tai visai neblogas rodiklis, ypač jei turėtume omenyje, kad šis skaičius didesnis nei Vokietijos gyventojų skaičius, arba daugiau nei Ispanijos ir Lenkijos gyventojų skaičių kartu paėmus.

Taip pat pranešama, jog per dieną Instagram publikuojama apie 40 mln. nuotraukų – tai reiškia, kad vidutiniškai kiekvienas vartotojas vieną fotografiją publikuoja kas dvi – tris dienas. Per sekundę paspaudžiama 8500 „Like“ („Patinka“), taip pat parašoma apie 1000 komentarų. Akivaizdžiai matyti, kad tarnyba naudojamasi tikrai aktyviai, nors dar neseniai žiniasklaida bandė sukelti skandalą dėl naujų tarnybos taisyklių, susijusių su teisėmis į nuotraukas bei vartotojų privačios informacijos naudojimu (kai kurie amerikiečių vartotojai netgi padavė Instagram į teismą).

Antra vertus, kompanijos atsiprašymas ir ketinimai grįžti prie senų taisyklių, taip pat pažadai leisti, pavyzdžiui, pardavinėti Instagram esančias savo nuotraukas, vartotojus greičiausiai nuramino, taigi šie ir toliau aktyviai naudojasi Instagram paslaugomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos