Intel gali iki birželio užlaikyti Haswell procesorių anonsą


Vos prieš gerą savaitę buvo gaunami aiškūs signalai, jog Intel Haswell procesoriai ruošiami anonsui 2013 m. balandžio mėnesį. Tačiau puslapyje VR-Zone publikuota informacija šią „aiškią“ iliuziją sudaužo į šipulius. Remiantis naujausiais duomenimis, kompanija Intel primygtinai rekomenduoja savo partneriams iki birželio 2 d. susilaikyti nuo visokiausio pobūdžio publikacijų, kurios būtų susijusios su mobiliais ir stacionariais Haswell procesoriais.

intel_haswell_launch_desktops

Oficialiai naujienų anonso langas nustatytas nuo gegužės 27 d. iki birželio 2 d. Visos šios dienos – tai parodos Computex 2013 išvakarės ir pačios parodos dienos. Akivaizdžiu tokios premjeros datos pliusu yra didelė auditorija, kuri galės pamatyti įvairiausius gaminius su naujaisiais procesoriais. Antra vertus, galima tikėtis ir anonsų skirtingais laikais, kaip tai įvyko Ivy Bridge procesorių atveju – iš pradžių parodyti patys procesoriai, o vėliau, parodos Computex 2012 metu – ir patys kompiuteriai su nauja aparatine platforma.

intel_haswell_launch_notebooks

Aišku, dėl pavėlinto anonso gali būti kalta ir labai didelis neparduotų Ivy Bridge procesorių bei jiems skirtų komponentų kiekis. Taigi Intel, tikėtina, tiesiog įsiklausė į savo partnerius ir davė jiems dar keletą mėnesių, kad būtų išparduoti sandėliuose esančios atsargos. Kaip ten bebūtų, būsimas Haswell anonsas turėtų būti turiningesnis, kadangi per vieną renginį pamatysime viską – ir atskirus komponentus, ir paruoštą produkciją. Aišku, dėl Intel partnerių sunku ką nors tiksliai pasakyti, kadangi lėtėjantys asmeninių kompiuterių pardavimai (šių nepaspartino net Windows 8 pasirodymas) gali dar kartą pakoreguoti naujų kompiuterių modelių su Haswell procesoriais debiuto planus.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos