Intel procesoriai su LGA lizdu bus gaminami minimum iki 2016 m.


intel-lga-1155-socket

Gąsdinančios japonų žurnalistų prognozės, kurios pranašavo, kad Intel visiškai atsisako keičiamų procesorių su LGA lizdu po Broadwell pasirodymo 2014 metais, sukėlė tikrai nemažą audrą. Kompiuterių entuziastai ir spartinimo gerbėjai draugiškai stojo kovoti už savo teisę, kad po motininės plokštės jie galėtų bet kada pakeisti savo procesorių.

Vėliau pasirodę Intel atstovų komentarai daugiau aiškumo neatnešė, kadangi buvo kalbama apie miglotą „artimiausią ateitį“, kurios ilgumas šaltinių buvo lengvai apribotas trimis metais. Buvo manoma, kad šio laikotarpio metu Intel neatsisakys LGA konstrukcijos procesorių.

Kolegos iš puslapio Tech Report iš patikimų motininių plokščių gamintojų informatorių sužinojo, jog Intel neketina nutraukti LGA procesorių gamybos mažiausiai iki 2016 metų. Antra vertus, buvo patvirtinta, kad nebrangūs Intel Broadwell procesoriai iš tikrųjų bus įlituojami į motinines plokštes, kadangi turės BGA lizdą. Įdomu tai, kad informaciją pateikęs šaltinis šiuo atveju nemato rimtų problemų  spartinimo srityje. Tie patys motininių plokščių gamintojai galės rūšiuoti BGA procesorius taip, kad dalis jų turėtų tam tikrą garantuotą spartinimo potencialą.

Su garantiniu remontu bus kiek sudėtingiau. Greičiausiai, kompanija Intel paves patiems gamintojams pasirūpinti tuo, kad remonto atveju procesoriai su defektais būtų išlituojami. Tokiu atveju, kokybišku ir greitu remontu galės pasigirti tiek tie gamintojai, kurie turi geresnę techninę bazę.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos