Intel ruošiasi debiutui TV paslaugų rinkoje


Prieš pat Naujuosius metus žiniasklaidoje pasirodė gandai, jog kompanija Intel ketina išleisti savo firminį TV priedėlį, kuris leistų per kabelinį tinklą žiūrėti programas ir filmus, o taip pat parsisiųsti vaizdinę medžiagą tokią, kokios norima.

intel-smart-tv=slide

Kaip visuomet, jei kalbama apie didelės kompanijos norus, atsirado šaltinių, įsitikinusių apie tokių norų nerealumą. Štai puslapis GigaOm tvirtina, jog parodoje CES 2013 kompanija Intel jokių TV priedėlių anonsuoti neketina, o paslapties šydas bus praskleistas nebent vasario mėnesį, tuo tarpu TV priedėlių bandymai prasidės tik kovo mėnesį. Šaltinių teigimu, Intel iš tikrųjų nori tapti stipriu kabelinės TV rinkos žaidėju, o tokių planų priežastimi tapo korporacijos Apple veiksmai šiame segmente (jau turime priedėlį Apple TV) bei noras pristatyti savo televizorių, apie kurį kalbama jau nuo praėjusių metų.

Įdomu tai, kad galimos Intel TV paslaugos prenumeratoriai galės programas žiūrėti ne tik per televizorių, tačiau ir per daugelį vartotojiškų elektronikos įrenginių – nešiojamus kompiuterius, planšetes, išmaniuosius telefonus. Teigiama, kad Intel savo priedėlį pardavinės tiesiogiai bei pritraukdama JAV mažmeninės prekybos tinklus. Priedėlio tarptautinės perspektyvos kol kas nesvarstomos. Minėto projekto plėtra, šaltinių teigimu, užsiims korporacijos padalinys Intel Media.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos