Kaupikliai Intel SSD 335 pakeis korpuso išvaizdą


Ne tik motininės plokštės, procesoriai, vaizdo plokštės ar maitinimo blokai didžiąją gyvenimo dalį praleidžia sisteminio korpuso viduje, tačiau ir visiems gerai pažįstami SSD duomenų kaupikliai. Pastarieji retai kada užkliūna tiems vartotojams, kurie nori kažkokio išskirtinio išorės dizaino, o atskirti tokius kaupiklius tenka iš gamintojų logotipų. Pats korpusas dažniausiai yra tradicinio 2,5“ formato. Žodžiu, paprasta ir nyku tuo pačiu metu.

Vis tik kompanija Intel nusprendė, kad laikas keisti situaciją ir pagražino SSD 335 serijos kaupiklių išvaizdą. Šie buvo pristatyti 2012 m. spalio mėnesį, tačiau tuomet buvo „negražūs“. Dabar gi išorinė korpuso dalis gavo savotišką „langelį“, pro kurį mes matysime mikroschemų brėžinius.

new-ssd-335-series

Vizualiai atnaujinti kaupikliai prekyboje pasirodys sausio 21 d., tačiau kurį laiką bus galima sutikti ir seno dizaino modelių. priminsime, kad Intel SSD 335 modeliai yra 80, 180 ir 240 GB talpos, juose naudojama 20 nm MLC tipo NAND Flash tipo atminties mikroschemos, SandForce SF-2281 kontroleris, spartos rodikliai neviršija 500 MB/s (skaitymas) ir 450 MB/s (įrašymas). Naudojama SATA-III 6.0 Gbps sąsaja.

Kartu kompanija Intel pranešė, kad nutraukia Intel SSD 330 serijos 240 GB talpos kaupiklių su 25 nm MLC atmintimi gamybą. Užsakyti jį bus galima iki šių metų vasario 20 d., o paskutinė partija užsakovams bus išsiųsta kovo 22 d.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos