iPad 5 pasirodys ne anksčiau kaip spalio mėnesį


Praėjusią savaitę publikuota Apple IV ketvirčio ataskaita parodė akivaizdžią tendenciją: išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių pardavimai auga, tačiau pelnas iš parduotų planšečių auga lėčiausiai. iPad mini jau gali pasigirti tikrai neblogais realizavimo rodikliais, tuo tarpu šio produkto debiutą Apple vadovybė garsiai pripažino „strategiškai teisingu žingsniu“.

ipad_mini_launch

Resursas iLounge tapo vienu pirmųjų Interneto puslapių, kuris papasakojo apie pokyčius, kuriuos mums atneš penktos kartos iPad. Įrenginys gali pradėti naudoti Sharp gamybos ekranus, kurie sukurti IGZO technologijos pagrindu. iPad 5 korpusas bus ne tik kompaktiškesnis, ir ne tik į storį – rėmelis aplink ekraną bus vos pastebimas. Antra vertus, zonos ekrano viršuje ir apačioje, leidžiančios patalpinti kamerą ir mygtuką „Home“, bus gana didelės.

Planšetinis kompiuteris turėtų gauti taupesnį, tačiau produktyvesnį procesorių. Jei atsižvelgtume į tai, jog IGZO ekranų gamyba gali vėluoti dėl Sharp finansinių problemų, iPad 5 debiuto pavėlinimas gali būti visai logiškas žingsnis. Jei anksčiau nemažai šaltinių kalbėjo apie debiutą kovo mėnesį, tai dabar pranešama, kad spalio mėnuo yra labiausiai tikėtinas.

Tas pats šaltinis praneša, jog antros kartos iPad mini taip pat nepasirodys anksčiau nei spalio mėnesį. Kalbama, kad kompaktiška planšetė gaus Retina klasės ekraną, tačiau apie kitus pakeitimus kol kas nekalbama.

Taip pat pasirodė informacija ir apie iPhone 5S, kurio debiuto data neturėtų įvykti anksčiau kaip liepos mėnesį. Pastarasis išmanusis telefonas turėtų gauti ne tik patobulintą blykstę, tačiau ir Sony gamybos 13 megapikselių sensorių Exmor. Kartu turi būti įdiegtas ir naujas procesorius. Savo ruožtu, vis dažniau eskaluojamas biudžetinis iPhone turėtų pasirodyti su plastikiniu korpusu, o jo pagrindine rinka, šaltinio teigimu, turėtų tapti Kinijos rinka, kur yra labai daug neturtingų vartotojų, tačiau itin besidominčių Apple produktais.

Pranešama ir apie taip vadinamą iPhone Math su 4.7“ įstrižainės ekranu. Pastarasis, šaltinio teigimu, yra tik prototipas, kuriam tikrai nebus lemta tapti serijiniu produktu (bent jau šiems metams). Kai kurių ekspertų teigimu, šis išmanusis telefonas yra Apple „slaptasis ginklas“, kuriuo ji gali pasinaudoti tuo atveju, jei konkurentai iš Android stovyklos pradės atakuoti rinką didelius ekranus turinčiais išmaniaisiais telefonais (o kad taip atsitiks, prognozių jau nereikia). Patys Apple atstovai dabartinį iPhone dydį bei ekrano įstrižainę vadina optimaliu ir puikiai tinkančiu darbui viena ranka, o artimiausioje ateityje ketinama didinti nebent ekrano raišką, bet ne įstrižainę.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos