Antros kartos iPad mini turėtų pasirodyti kovo mėnesį


iPad-Mini-hands-on

Tikimasi, kad jau kovo mėnesį kompanija Apple šokiruos ir privers liūdėti tuos, kas iki to laiko suspės įsigyti 2012 m. rudenį debiutavusį ketvirtos kartos iPad, kadangi jį pakeis iPad 5. Kalbant apie antros kartos iPad mini, anksčiau tokio įsitikinimo dėl pasirodymo laiko nebuvo, tačiau informuoti šaltiniai neneigė fakto, kad naujokas vis tik ruošiamas.

Puslapis Apple Insider praneša, kad kompanijos Topeka Capital Markets analitikai iš parodos CES 2013 parsivežė naują gandų porciją apie ruošiamą antros kartos kompaktiškąjį iPad mini. Tvirtinama, kad tiek penktos kartos iPad, tiek ir antros kartos iPad mini pasirodys tuo pačiu metu – šių metų kovo mėnesį.

Apie naująjį Apple planšetinį kompiuterį žinoma ne tiek jau ir daug – pranešama, kad jis bus plonesnis ir lengvesnis. Atnaujintas iPad mini susikoncentruos į aparatinę platformą, pavyzdžiui, greitesnį procesorių. Apie ekraną su žymiai didesne raiška naujoje gandų porcijoje nieko nekalbama.

Šaltinių teigimu, šių metų gegužės – birželio mėnesiais Apple turėtų papildyti iPhone asortimentą naujomis modifikacijomis su skirtingų spalvų korpusais. Be to, naujos kartos iPhone modeliai gali pasirodyti vienu metu su skirtingos įstrižainės ekranais. Paprastai vartotojai, kurie norėdavo kompaktiškesnio iPhone, privalėdavo pirkti senos kartos išmanųjį telefoną, tačiau ateityje, tikėtina, kompaktiškas korpusas galės turėti ir pažangiausią aparatinę įrangą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos