iPhone 5 klonas iš Kinijos, savaime suprantama, gavo Android


Kinų mobilios technikos gamintojai ne tik beveik tobulai klonuoja garsiausių pasaulio kompanijų gaminius, tačiau kartu išmoko tikrai originaliai visa tai pateikti visko mačiusiems vartotojams. Jau vien ko vertas naujojo iPhone 5 klonas, kuris maksimaliai panašus į originalą. Negana to, mobilus įrenginys naudoja operacinės sistemos iOS sąsają, tačiau dirba su Android! Kitais žodžiais tariant, gamintojui pavyko sukurti unikalią dviejų sistemų simbiozę – dviejų mobilių platformų, kurios šiuo metu valdo visą išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių pasaulį.

shanzai-iphone-5-12

Kaip jau buvo minėta, kinų klono korpusas praktiškai nesiskiria nuo originalo, juo labiau, atsirado vietos ir vizualiai į Apple Lightning panašiai sąsajai, tačiau kinai nebūtų kinai, jei neįdiegtų visiems gerai pažįstamo ir beveik standartu visuose išmaniuosiuose telefonuose tampančiu micro-USB lizdo. Vizualiai atskirti kloną nuo originalo, pastarojo neturint šalia, iš pirmo žvilgsnio gali būti sunku. Dar daugiau – net ir iOS grafinės sąsajos elementai puikiai nukopijuoti.

shanzai-iphone-5-8

Aišku, aparatinės charakteristikos, dėl suprantamų priežasčių, nėra tokios tobulos, kaip tikrojo Apple iPhone 5. Klonas turi 4“ įstrižainės 854 x 480 raiškos ekraną, dviejų branduolių MediaTek MT6517 (Cortex-A9) procesorių, dirbantį 1,0 GHz dažniu, 512 MB operatyvios atminties, 8 GB integruotą duomenų kaupiklį, Wi-Fi ir Bluetooth bevielius modulius, GPS, taip pat FM imtuvą. Atsirado vietos ir 3G moduliui, nors procesorius tokio funkcionalumo iš prigimties nepalaiko. Deja, apie dar vieno bevardžio kinų klono kainą nieko nežinoma, tačiau galima garantuoti, kad jis bus labiau prieinamas eiliniam kinų (ir ne tik) vartotojui, nei originalusis iPhone 5.

shanzai-iphone-5-9 shanzai-iphone-5-13

iphone-5-clone-interface-01

Vis tik vieną rimtą klaidą (galbūt sąmoningą, galbūt ir nelabai) kinai – klonadirbiai padarė…

11 komentarai (-ų)

 1. Nepatenkintas parašė:

  Telefonu neįmanoma parašyti komentaro!!!

 2. thermal parašė:

  nėr čia ko su kiniškais klonais rašyti, tada viskas publikuosis 🙂

 3. ZeroFM parašė:

  Evo 3D bandau . Idomu kaip crash testus atlaikytų

 4. Me parašė:

  Kokie nickai tokios ir diskusijos.. Jai jau tekstu autorius nesugeba pateikti savo tikro vardo pavardes, tai toks autorius vienareiksmiskai linkes trolinti. Nors ir straipsniai tokio pat lygio, gaila nera alternativu, tai tenka gadintis smegenis tokiom raslevom, daznai subjektiviom ir pan.

  • Me parašė:

   nors autorium paskubejau pavadinti. Iki jo toli grazu.

  • komentorius parašė:

   O tau gal dar ir telefoną/buto adresą nurodyti reiktų?
   Jei smegenys tau genda, tai nustok skaityt ir išeik po lauką pavaikščiosi geriau… Jei proto bent kiek liko dar pas tave?

  • Mantas parašė:

   O kas tau liepiai skaityt ??? Nepatinka neskaitom !!! Trumpai ir aiskiai.

 5. komentorius parašė:

  O dėl fono-klono, tai man atrodo paimtum į rankas, pasinaudotum minutę ir pasakytum, kas čia per plastmasgalys!?
  Kamera įdomu bent VGA yra?


Kitos kategorijos naujienos