iPhone 5S – gamybos pradžia kovą, prekybos – birželį arba liepą


Naujasis iPhone gali būti ir penktas su priedėliu "S", arba šeštas (be priedėlių). Tiesa slypi kažkur anapus...

Naujasis iPhone gali būti ir penktas su priedėliu „S“, arba šeštas (be priedėlių). Tiesa slypi kažkur anapus…

Kompanijos Jeffries analitikas Peter Misek publikavo savo tyrimo rezultatus, kurie teigia, kad naujausio Apple išmaniojo telefono gamyba startuos jau visai greitai – šių metų kovo mėnesį. Prekyboje atnaujintas išmanusis telefonas turėtų pasirodyti šių metų birželio arba liepos mėnesį.

Taip pat Peter Misek mano, jog Apple savo naują mobilų įrenginį atnaujins nesmarkiai bei išliks ištikima savo paskutinių metų tradicijai – išleisti patobulintą versiją, taigi šiemet turime pamatyti iPhone 5S.

Tokiu būdu, visų pagrindinių naujovių, kaip ir anksčiau, bus galima tikėtis tik kitos kartos Apple telefonuose, kurie greičiausiai ir vadinsis iPhone 6. Ataskaitoje taip pat kalbama, kad kompanija iš Kupertino, greičiausiai, jau testuoja savo naują įrenginį, tuo tarpu dabar yra pagaminti keli naujojo iPhone prototipai, taigi dar yra laiko kompanijos vadovybei ir inžinieriams nuspręsti, kuri iš jų bus galutinė.

Antra vertus, du prototipai gali reikšti tai, jog iPhone 5S išliks aukščiausios kategorijos sprendimas, tuo tarpu antrasis prototipas – tai ilgai analitikų lauktas „iPhone neturtingiems“. Apie pastarąjį ekspertai ir analitikai kalba jau paskutinius keletą metų, tačiau paskutiniu metu gandai apie biudžetinį Apple išmanųjį telefoną pasipylė tarsi iš gausybės rago.

Prognozuojama, kad išmanusis telefonas iPhone gaus įvairiaspalvius korpusus

Prognozuojama, kad išmanusis telefonas iPhone gaus įvairiaspalvius korpusus

3 komentarai (-ų)

 1. Nepatenkintas parašė:

  Nusivalkios kaip ir Nokia su milijonu telefonų modelių…

 2. nemano reikalas parašė:

  1. apple sakė, kad negamins iPhone skurdžiams
  2. kas neįperka iphone5, tegu naudoja iphone2, koks skirtumas, taigi iphone… ir obuolio ženkliukas yra…

 3. inga parašė:

  nepatinka apple!


Kitos kategorijos naujienos