iPhone 6: visi pėdsakai veda į Kupertino miestą


Praėjusį rudenį kompanija Apple pristatė savo eilinį išmanųjį telefoną – modelį iPhone 5. Programinės įrangos kūrėjams skirtuose SDK šis modelis turėjo identifikatorius iPhone 5,1 ir iPhone 5,2, priklausomai nuo to, kokiam mobiliojo ryšio standartui jis priklauso: LTE arba 3G. Ir nors nuo debiuto momento praėjo ne tiek jau daug laiko, aplikacijų kūrėjai pastebėjo naują identifikatorių – iPhone 6,1. Dar daugiau, jis minimas kartu su nauja operacine sistema Apple iOS 7.

Išmaniojo telefono Apple iPhone 6 konceptas

Išmaniojo telefono Apple iPhone 6 konceptas

Tvirtinama, jog apie falsifikaciją ir mistifikavimą negali būti ir kalbos. Remiantis susektais IP adresais, visi pėdsakai vedė į Apple būstinę Kupertino mieste. Naujasis modelis, beje, nebūtinai vadinsi iPhone 6. Savo laiku išmanusis telefonas iPhone 4 turėjo identifikatorių iPhone 3,1, o iPhone 4S — iPhone 4,1, taigi iPhone 6,1 gali tapti modeliu iPhone 5S.

Suprantama, kad dabartiniame etape apie naująjį Apple išmaniojo telefono modelį nieko nežinoma. Naujoko anonsas tradiciškai turėtų įvykti kiekvienų metų antroje pusėje. Tiesa, su planšetiniais kompiuteriais Apple sugriovė šią tradiciją, parodydama, kad gali pereiti prie pusės metų produkcijos atnaujinimo ciklo. Tokiu būdu, toks ankstyvas užuominų atsiradimas apie naujos kartos iPhone ir iOS 7 gali tapti aiškia užuomina, jog ir išmaniųjų telefonų debiutas gali pritaikytas prie 6 mėnesių atnaujinimo ciklo.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos