iPhone mini konceptas su procesoriumi Apple A7


Nemažai analitikų ir anoniminių šaltinių yra įsitikinę, jog artimiausioje ateityje Apple išleis sumažintą iPhone versiją, kuri turės ir patrauklesnę kainą, o tai leis kompanijai iš Kupertino agresyviai įsiveržti į biudžetinį segmentą ir atimti rimtą rinkos kąsnį iš Android. Pati korporacija, žinoma, neigia bet kokius panašius gandus. Savo ruožtu, dizaineris Dallas Bradshaw yra įsitikinęs, kad iPhone mini galėtų tapti įrenginiu, turinčiu savyje „rimtą geležį“ ir tokį patį rimtą kainininką.

iPhone_Mini_concept_01

Kalbėdamas apie savo konceptą, dizaineris paaiškina, kad iPhone mini dirba su dviejų branduolių procesoriumi Apple A7, turi integruotą 16 GB, 32 GB arba 64 GB duomenų kaupiklį, taip pat niekur nedingo Retina ekranas, tuo tarpu ekrano įstrižainė, kas keisčiausia, nenurodoma. Taip pat yra bevielio įkrovimo modulis, pirštų atspaudų skeneris, tuo tarpu programinės platformos pagrindą sudaro Apple iOS 7.

Palaikomas ir asmeninis asistentas Siri, kuris pagaliau neteko statuso „Beta“, o prie dabar esančių Bluetooth 4.0 ir LTE modulių prisidėjo ir NFC, kurį jau galima sutikti nemažoje dalyje išmaniųjų telefonų. Baterijos talpos užtenka iki 11 val. pokalbių arba iki 15 val. naršymo Internete. Pagrindinė 8 megapikselių kamera palaiko filmavimą Full HD 1080p režimu, tuo pačiu gali pasigirti ir priekyje esanti 5 megapikselių kamera.

iPhone_Mini_concept_03

Negalima nepaminėti ir iPhone mini dizaino, kuris labai jau primena naujausios kartos grotuvą iPod nano, kuris, autoriaus teigimu, ir tapo įkvėpimo šaltiniu. Tiesa, kur kas įdomiau skamba frazės apie panašumą su Nokia Lumia išmaniaisiais telefonais. Tiesa, suomių gamintojas kol kas ignoruoja tokį panašumą realių iPod nano atžvilgiu.

2 komentarai (-ų)

  1. e parašė:

    nusivalkios su tokiais modeliais..

  2. nemano reikalas parašė:

    Su Paint’u uždėjo iPhone ženkliuką ant iPod ir tipo jau čia naujas iPhonsa :DDDDD
    Kas jis toks tas dizaineris yra? Iš viso ar dizaineris ar šiaip biški ekstrasenso išmokęs svajoklis…


Kitos kategorijos naujienos