Procesoriai Ivy Bridge Y pasirodė Intel kainininke


Ypatingiems Ivy Bridge procesorių modeliams, gebantiems tam tikromis sąlygomis neviršyti 10 W TDP lygio, kompanija Intel savo prezentacijoje paskyrė keletą oficialių pranešimų spaudai. Be viso kito, modeliai su priedėliu „Y“ pagaliau pasirodė ir oficialiame Intel kainininke, kuris buvo atnaujintas šią savaitę.

Čia paminėti tik du procesoriai – Core i7-3689Y ($362) ir Core i5-3439Y ($250), tačiau puslapis CPU-World tvirtina, kad egzistuoja dar ir trečias modelis, kuris vadinasi Core i5-3339Y ir kainuoja $250 (~ 660 lt). Nuo modelio Core i5-3439Y jis skiriasi tuo, jog nepalaiko VPro ir TXT, taip pat dirba mažesniu taktiniu dažniu – 2.0 GHz vietoj 2.3 GHz.

ivy-bridge-y-prices

Visų trijų procesorių bazinis taktinis dažnis sudaro 1,5 GHz, jie turi du branduolius su Hyper-Threading technologijos palaikymu, taip pat integruota grafikos posistemę Intel HD 4000, kuris darbuojasi 350 @ 800 MHz taktiniu dažniu. Dviejų jaunesnių modelių spartinančios atminties kiekis sudarys 3 MB, tuo tarpu galingiausio modelio Core i7-3689Y – 4 MB. Pastarajam Turbo Boost technologija leis paspartėti iki 2,6 GHz.

Formaliai visų trijų Ivy Bridge modelių TDP lygus 13 W, tačiau tam tikrais atvejais energijos suvartojimo lygis gali sumažėti iki 7 W, o tai atspindi nauja charakteristika, žymima kaip SDP. Ateityje ši serija pasipildys modeliais Core i3 ir Pentium, tačiau pati Intel šią seriją laiko pereinamuoju etapu, kadangi juos turi pakeisti Haswell procesoriai su panašiomis specifikacijomis.

2 komentarai (-ų)

  1. Tomas parašė:

    Kainos kaip visada astronomines

  2. Mantas parašė:

    O ko tu tikejaisi ??? kad uz dyka dalins ??? ha ha ha ha ha


Kitos kategorijos naujienos