JAV mobilių telefonų rinkoje LG nustūmė Apple į trečią vietą


Nauji duomenys rodo, jog Azijos mobilių įrenginių gamintojai vis geriau jaučiasi ne tik pas save namuose, tačiau ir JAV rinkoje. Bent jau apie tai kalba analitikų iš Counterpoint Research pateikta statistika, kuri rodo, kad P. Korėjos kompanija LG sugebėjo aplenkti korporaciją Apple pagal parduotų mobilių telefonų (tiek išmaniųjų, tiek ir standartinių) lygį ir taip užimti antrą vietą iš karto už savo pagrindinio konkurento Samsung.

Žinoma, nemažą dalį pergalės lėmė ir LG išmanieji telefonai su Android, tame tarpe flagmanas LG Optimus G. Pastarojo pardavimų lygis viršijo simbolinę 1 mln. egzempliorių ribą. Ir nors tai nėra daug, palyginus su iPhone 5 pasiekimais, tačiau galutinėje įskaitoje leido LG žengti į priekį. Taip pat reikėtų pažymėti, jog LG mobilių įrenginių dalis 2012 m. gruodžio mėnesį JAV rinkoje išaugo iki 13%, tuo tarpu Apple rodiklis – 12%. Savo ruožtu, pirmoje vietoje įsitvirtinusi Samsung gali pasigirti 33% rinkos, tuo tarpu ketvirtoje ir penktoje vietose atsidūrė Motorola ir HTC su atitinkamai 9% ir 8% rinkos dalimis.

LG-Optimus-G-Girls

8 komentarai (-ų)

 1. Saulius parašė:

  Sito nesitikejau, kad apple taip nusiris 😀

 2. Bulius parašė:

  Cia tik pradzia.Bet oboliai to nesupranta ir neigs tai kiek galedami ,kaip Nokia savo laiku

 3. assasiner223 parašė:

  excellent 🙂

 4. Leons parašė:

  Statistika tai kaip į ją pažvelgsi. Apple kiek žinau ne smartphonų negamina tai keista kad ir dumbphonai įtraukti 🙂

 5. guru parašė:

  Apple nusispjaut į tokius skaičius tol, kol iPhone perkami kaip karšti pyragaičiai ir kol pelnas iš telefonų pardavimų remia dangų. „Obuolys“ gali ir vieną procentą užimt, bet kol gauna didžiąją dalį rinkos pelno, jam švelniai tariant poc*ui į kitus ir jų norą pasireklamuot.

 6. lol parašė:

  Muahha… Apple nusiris… geras…Kiek LG skirtingu telefonu gamina kiek Samsung.. o kiek apple… LG Optimus G.. 1 mln pardave… saunuoliai … tai yra 2007 metu apple lygis per ketvirti (ne metus). 2012 metu iphone pardavimai 120mln +. Cia paliginimas tokiems kurie net nesusimasto apie tai kaip viskas vyksta. Arciausiai Apple rodiklio yra Samsung galaxy S3 kuris tikrai stebina gerais pardavimais.

  • Bulius parašė:

   Muahha …. va tokie irgi taip kalbejo kai Nokia buvo lydere ir juokesi .Kur dabar jei ?kartais ne is tu esi ? Nu dabar 120 mln pardave . Ziurek tuoj beliks 60 mln ar maziau .paskui 20 mln .nu ir ka ? Kas is to Apple dabar ?Jei net toks LG ar dar koks kinietis jau geresnius telefonus pradejo isleisti .Tik nepradekit man pasakoti vel kas buvo ir kad Apple neturi lygiu .Cia jau pasenusi pasaka ir as pats zinau kad pries 1-5 m Apple neturejo lygiu.Preitais metais tai istirpo , o simet jau net visokie Huawei ar dar koks ten kinietis jau kepa geresnius .Kas beliko Apple fanatams ?Neigti kad juos jau lenkia ir laukti 5s ar 6 iphono ir tiketis ,kad vel visus pastatys i vieta.As irgi to tikiuosi , nes paskutinius kelis metus Apple niekuo nebenustebina .

 7. nemano reikalas parašė:

  Pagal pardavimų skaičių Volkswagen lenkia Ferrari… Na bet tai juk nereiškia, kad Ferrai yra prastesnė mašina…
  Ir gerai sako Leons, tai tik statistika. Galės paimti kokį bent jau 2013m I-ą ketvirtį ir palyginti konkretaus modelio pardavimus…


Kitos kategorijos naujienos