Buvęs Apple vadovas ragina kompaniją mažinti kainas


Ar paklausys korporacijos Apple vadovybė žmogaus, kuris savo laiku vos netapo Apple duobkasiu?

Ar paklausys korporacijos Apple vadovybė žmogaus (dešinėje), kuris savo laiku vos netapo Apple duobkasiu?

Nors daugeliui vartotojų Apple vadovo titulas asocijuojasi su vienu iš kompanijos įkūrėjų Steve Jobs, vienokiu ar kitokiu būdu prie Apple valdymo prisidėję žmonės laikas nuo laiko nusprendžia pakritikuoti dabartinę kompanijos iš Kupertino vadovybę.

Dažniausiai kritikuojančio vaidmenyje sutinkamas buvęs Steve Jobs bendražygis Steve Wozniak. Vis tik Apple istorijoje buvo ir gana ilgas laikotarpis, kai kompaniją valdė tūlas John Sculley, kuris už „obuolinės imperijos“ vairo stovėjo nuo 1983 iki 1993 metų.

Duodamas interviu naujienų agentūrai Bloomberg, ponas John Sculley išsakė mintį, kurią galybė analitikų bando įpiršti Apple vadovybei jau gerus porą metų: reikia įsiklausyti į besivystančių šalių poreikius, kurie negali sau leisti įsigyti brangių išmaniųjų telefonų, kaip tai vyksta daug labiau ekonomiškai išsivysčiusiose šalyse. „Apple turi prisitaikyti prie pasikeitusio pasaulio“, – išsakė savo mintį John Sculley.

Kai išmaniojo telefono kaina sumažėja nuo $500 iki $100, būtina peržiūrėti komplektuojančias dalis ir pasirinkti reikiamus tiekėjus, kitaip parduoti produktą su pelnu jau nepavyks, įsitikinęs buvęs Apple vadovas. Kompanija Samsung, jo teigimu, yra labai stiprus Apple konkurentas. Skirtumas tarp Samsung Galaxy ir iPhone 5 telefonų jau nebe tas, kaip anksčiau.

Savo ruožtu, iš Azijos jau sklinda gandai, kad Apple ketina pristatyti būsimą nebrangų iPhone su plastikiniu korpusu. Kai kurie šaltiniai tvirtina, jog naujoko dizainas numato metalinį karkasą su pusiau permatomu plastiku, kuri leidžia matyti įrenginio vidų. Panašią koncepciją Apple jau naudojo XX a. X dešimtmečio viduryje.

13 komentarai (-ų)

 1. Nepatenkintas parašė:

  Permatomas karkasas. Tegul nejuokauja. Atrodys klaikiai.

 2. guru parašė:

  apple fanatai suvirškins viską, ką jiems timas „virėjas“ cookas iškeps 🙂

 3. TROJAN parašė:

  Neapsimoka mazinti kainas, plastiko gabalas yra plastiko gabalas:) paemus i rankas iPhona jauciasi kokybe:) O John Sculley maziausiai reiketu klausyti, ka jis nusimano apie technologijas? seniau pardavinedavo limonadus… ir nereikia pamirsti, kai John Sculley valde Apple ji buvo ant bankroto ribos, jeigu ne Steve Jobs sugrizimas, dabar gal Apple net ir nebutu:) Jeigu galvojate, kodel dar nebuvo pigesnes versijos iPhone? yra paprastas atsakimas, todel, kad jis nebutu ju nuomone geriausias Apple kompanijos telefonas:) Apple daro iPhone koki jie gali padaryti geriausia, kam kristi zemyn ir daryti kazka blogesnio-prastesnio?

 4. Mantas parašė:

  O kas is vis tas „grauztukas“ iphone ? ? ? Smegenu plovykla su milziniska kaina ! ! ! Nieko „grauztukas“ tokio neturi kuo galetu pasigirti ! ! !

 5. TROJAN parašė:

  Mantas “grauztukas” iphone gali pasigirti, milziniskais pardavimais, isskirtiniu dizainu, sava iOS, milziniska App parduotuve:))Kaina nera tokia ir didele palyginus su kitais populiareis smart phonais:)ir nezinau apie kokia tu Smegenu plovykla kalbejai? gi Apple neliepia per prievarta tau ar kitiems, pirkti ju telefono patinka perki, nepatinka neperki:)Cia kaip skonio reikalas,vienam patinka pienas kitam ne ir nematau, cia prasmes nekesti kazko ypac tada, kai turbut iPhone nesi net normaliai naudojas:)

  • Bulius parašė:

   Kuom pasigirti ? IOS? Kuom ji gera ? O koks ten dizainas jau ipatingas? Milziniska App ? kiek gidejau 775 tukstanciu turi , bet Androidas irgi tiek pat .Tai kuom cia girtis turi tada? Snekat jau 5 metus tapati ir net nepastebejot kad jau androidas lenkia jusu oboli jau .Taip pries metus tuolabiau pries pora ar tris ihonas neturejo lygiu. Tikiuosi kad pristatydami 6 nestebins vel kazkuom ir vel aplenks visa galva kitus .Tada zinom bus galima moketi ir dvigubai daugiau.

   • HITMAN parašė:

    Android tai tik mobile OS, Gaila, kad Steve nebera butu man patike visi karai:)

  • Mantas parašė:

   Kokiu dar isskirtiniu dizainu ??? milziniska App ??? kas cia per briedas ??? milziniskais pardavimais ??? Nu ale geras tu PARDAVIMU VADYBININKAS, jei tu dirbtum pas mane tai iskarto butum atleistas del tokiu briedo varim !!! Apie ka tu kalbi is vis ??? Kalbi taip lygtais niekada nebutum laikias rankose grauztuko.

 6. Middle parašė:

  Daug ką apie obuolių savininkus pasako video, kuriame žmonėms duoda 4 iphoną ir sako:
  Čia naujasis 5 iphonas, ką apie jį manote?
  Na tada ir prasideda cirkas.

  Draugai, kurie turi iphoną sako, kad jis tik darbui tinkamas, ne daugiau.

 7. nemano reikalas parašė:

  Apple negali sau leisti gaminti pigių šudukų, jei nori išlaikyti vardą.
  Pvz.:
  Algirdukas sako:
  „Nusipirkau naują Apple telefoną (net nereikia sakyti kad iPhone)“ – iš karto aišku, ką jis nusipirko ir kad tas daiktas yra geras, kokybiškas. Nu žodžiu, iš karto siejasi su kokybe.

  O pvz.,
  Zigmas sako:
  „Nusipirkau naują Samsung telefoną“. Ir tai visai nieko nesako. Gali būti plastmasės gabalas už 90lt, o gali būti Galaxy S3 už 2000 lt.
  Nors netgi jei pasakytų „Pirkau naują Samsung Galaxy telefą“, ir tai neaišku ką jis nusipirko ar kokį Ace/Mini/Pocket/S2/S3/… ir t.t.
  Štai, kas yra Apple. Kompanija gaminanti kokybiškus produktus. Todėl nemanau, kad pradės gaminti šudukus.


Kitos kategorijos naujienos