Amazon Kindle Fire – populiariausias Android planšetinis kompiuteris


Kompanija Localytics ekspertai įvertino planšetinių kompiuterių su operacine sistema Android populiarumą įvairiuose pasaulio regionuose, ir štai kokie rezultatai buvo gauti.

Pranešama, jog maždaug 59% planšetinių kompiuterių su Google mobilia operacine sistema reziduoja Jungtinių Valstijų rinkoje. Antroje vietoje atsidūrė Didžioji Britanija, kurioje yra 5% visų Android planšečių. Trečioje ir ketvirtoje vietose yra P. Korėja ir Ispanija – po 2%. Visoms kitoms šalims tenka 31% planšetinių kompiuterių su OS Android.

global-android-market-share-2012

Populiariausios Android planšetės, kompanijos Localytics duomenimis – tai Amazon Kindle Fire serija. Jungtinėse Valstijose jos užima maždaug trečdalį planšetinių kompiuterių su Google operacine sistema rinkos.

Planšetėms Nook tenka apie 10% amerikiečių Android įrenginių rinkos, tuo tarpu Samsung Galaxy Tab ir Galaxy Note atstovams – 9%. Dar 8% atsiriekė kompanijos Google etaloninis planšetinis kompiuteris Nexus 7.

Įvairių analitikų vertinimais, 2012 metais visame pasaulyje buvo realizuota nuo 120 mln. iki 130 mln. planšetinių kompiuterių su skirtinga programine ir aparatine įranga. Apple iPad užėmė 53,8% planšečių rinkos, tuo tarpu 2011 m. šis rodiklis siekė 56,3%. Android įrenginių dalis bendroje pardavimų masėje, preliminariais duomenimis, išaugo nuo 39,8 iki 42,7%.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos