AMD Sea Islands vėluoja dėl didelių senos grafikos atsargų


Štai tokios "senienos" trukdo AMD pradėti prekiauti stacionariems kompiuteriams skirta Sea Islands grafika

Štai tokios „senienos“ trukdo AMD pradėti prekiauti stacionariems kompiuteriams skirta Sea Islands grafika

Sprendžiant iš turimų duomenų, kompanijai AMD niekas negali sutrukdyti dar šį mėnesį leisti savo partneriams pardavinėti mobilius grafinius sprendimus Sea Islands, kurie priklauso Radeon HD 8000M vaizdo plokščių šeimynai. Apie tai kalba tas faktas, kad atitinkami grafiniai adapteriai jau demonstruojami kai kurių AMD partnerių nešiojamuose kompiuteriuose.

Stacionariems kompiuteriams skirtų Sea Islands vaizdo plokščių, jei tikėti švedų puslapio SemiAccurate turima informacija, greičiausiai teks palaukti kiek ilgiau. Šaltinių teigimu, šių metų I ketvirtyje stacionarūs Radeon HD 8000 gali nepasirodyti dėl to, jog AMD ir jos partneriai savo sandėliuose turi įspūdingą kiekį „senų“ Radeon HD 7000 serijos grafinių adapterių. Juos reikėtų išparduoti dar prieš tai, kol vartotojus bus pradėta vilioti naujienomis.

Antra vertus, toks užlaikymas kompanijai AMD apskritai nėra naujiena, ypač turint omenyje nuolat vėluojančius naujus centrinius procesorius. Iš paskutinių vėlinamųjų veiksmų galima paminėti kad ir hibridinių procesorių Trinity pavėlinimą, kadangi reikėjo realizuoti dideles APU LIano atsargas. Vaizdo plokščių perteklius galėjo susiformuoti dėl globalios ekonomikos krizės, kuri neleido įsisiūbuoti paklausai 2012 metų pabaigoje, o taip pat dėl vangaus operacinės sistemos Windows 8 debiuto, su kuria daugelis kompiuterių gamintojų siejo savo viltis, o vėliau tapo ir didelės kritikos taikiniu.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos