Lanksčius planšetinius kompiuterius ASUS išleis 2013 m.


asus-xsense-flexible-tablet

Kompanija ASUS oficialiai patvirtino, jog 2013 m. I ketvirtyje išleis „naujos kartos“ planšetinį kompiuterį, kuris naudos kompanijos Atmel sensorinį ekraną. Nauja technologija, kuris vadinasi XSense, leidžia sukurti ekranams skirtus ekranus, kurie gali ne tik lankstytis, tačiau ir susisukti.

Jei ASUS planai iš tikrųjų taps realybe, visai tikėtina, jog mes gana greitai pamatysime planšetinį kompiuterį (o ateityje – ir kitus įrenginius), kuriuos bus galima sulenkti. Reikia pripažinti, kad tokie įrenginiai tikrai sulauks nemažai dėmesio. Šiuo metu kompanija Atmel gali išleisti sensorinius ekranus, kurių maksimali įstrižainė siekia 32“ – viso to tikrai užteks planšetiniams kompiuteriams, kurių ekrano įstrižainė dažniausiai neviršija 10.1“. Beje, ateityje planuojama matmenis planuojama didinti, tačiau reikia spėti, kad visa tai bus skirta ne lankstiems televizoriams (galbūt yra poreikis ir tokiems?).

Bet kokiu atveju, iš pradžių gamintojams teks gana intensyviai padirbėti prie XSense technologijos suderinamumo su kitomis medžiagomis, pavyzdžiui, apsauginiu stiklu Gorilla Glass ir pan. Iš pagrindinių XSense privalumų gamintojas išskiria tokius parametrus, kaip lankstumas, žemas paviršinio sluoksnio pasipriešinimo lygis, siauri rėmeliai, galimybė pagaminti gana didelių matmenų įrenginius, sensorinio sluoksnio tikslumas ir galimybė naudoti specialius rašiklius. Žodžiu, reikia tikėtis, kad ateityje lanksčių ekranų rinkoje matysime ne tik Samsung sprendimus, o tai turėtų teigiamai paveikti konkurencinę aplinką.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos