Lenovo kompiuteriai gavo GeForce GT 745M ir Radeon HD 8950


Lenovo IdeaCentre A730

Kompanija Lenovo pristatė naujus „All-in-One“ kompiuterius – monoblokus IdeaCentre, iš kurių įdomiausiu galima laikyti modelį A730. Šis kompiuteris vartotojams pasiūlys 27“ įstrižainės 1920 x 1080 raiškos arba 2560 x 1440 raiškos ekraną, Intel Ivy Bridge architektūros procesorių ir 1 TB talpos kietą diską (kaip opciją galima pasirinkti ir kaupiklių posistemės darbą spartinantį 8 GB talpos SSD).

Įdomiausia yra tai, jog IdeaCentre A730 turi diskretinę vaizdo plokštę NVIDIA GeForce GT 745M su 2 GB operatyvios atminties. Akivaizdu, jog grafinis adapteris buvo gautas, pervadinus vieną iš GeForce 600 serijos modelių, tačiau detalių apie šią naujieną Lenovo, deja, nepateikia. Naujasis kompiuteris prekyboje pasirodys tik birželio mėnesį, o jo rekomenduojama kaina prasidės nuo $1500 (~ 3975 lt).

Reikia pripažinti, jog Lenovo noriai renkasi ne tik būsimus nVidia, tačiau ir kompanijos AMD grafinius adapterius. Neseniai anonsuoto stacionaraus kompiuterio Lenovo Erazer X700 opcijų sąraše galima rasti ir vaizdo plokštę Radeon HD 8950, veikiančią CrossFire režimu.

AMD grafinio adapterio atveju reikia suprasti, kad paprastu pervadinimu čia neapsiribota. Antra vertus, nepakitusi Radeon HD 8950 operatyvios atminties talpa leidžia suprasti, kad ši GPU Tahiti pamaina turės tą pačią magistralę, kaip ir pirmtakas. Lenovo Erazer X700 prekyboje pasirodys taip pat birželio mėnesį, kaina irgi prasidės nuo $1500 (~ 3975 lt).

4 komentarai (-ų)

 1. thermal parašė:

  bl**** vėl pervadintą šlamštą grūda, ir dar už tokią kainą. Ar jie galvoja, kad jie Apple?

  • komentorius parašė:

   O Tu galvoji gautum 27″ iMac už tokią kainą???

 2. BigR parašė:

  Be to specifikacijos tikrai ne žemos. Vargu ar Apple toks pats galyngas.

 3. Mantas parašė:

  O kas tas apple is viso ??? Pasakysiu kas : labai gera smegenu plovykla !!! O tiems silpnaprociam kurie alpsta del grauztuko pasakyciau kad APSIBUSKIT. Nieko tas apple neturi tokio kad butu galima ji garbinti, nei techninem savybem nei isvaizda. Grauztuko tik kaina milziniska ir fsio daugiau nieko. Puse kainos uz produkta mokat puse uz varda.


Kitos kategorijos naujienos